Suszarki do zadań specjalnych

Joanna Biszczanik, informacja prasowa

Chociaż za oknami wciąż wysokie temperatury, a pranie powieszone na balkonie schnie w godzinę, już niedługo znowu dopadnie nas problem mokrych ubrań powieszonych na grzejnikach. Mamy na to sposób!

Suszarka Pegasus 200 Deluxe Mobile.
Suszarka Pegasus 200 Deluxe Mobile.
fot. Leifheit

Wiele firm i sklepów oferuje suszarki na ubrania. Szczęśliwi - bo wreszcie nie będziemy wieszać prania po grzejnikach - rozstawiamy taki model w naszym domu i co się dzieje? Suszarka się przechyla, jest niestabilna, zajmuje sporo miejsca, małe rzeczy z niej spadają, a po kilku miesiącach smętnie zwisają z niej uszkodzone pręty.

Przeszukując rynek natrafiliśmy na firmę Leifheit. Jej produkty sprzedają się co 1,5 sekundy. Brzmi imponująco - przejrzeliśmy więc ofertę suszarek i całkowicie nas zachwyciła. Przede wszystkim model Pegasus 200 Deluxe Moblie. Dlaczego 200? Bo to cudo ma 200 decymetrów, co pozwala na powieszenie 20 metrów prania, czyli około dwóch wsadów pralki. I chociaż pozwala wieszać imponujące ilości ubrań, jest bardzo lekka.

Mówimy: lekka, a ty myślisz: niestabilna? Nic bardziej mylnego. W przeciwieństwie do innych suszarek krzyżakowych ta jest skonstruowana tak, że niezależnie od obciążeń stoi na swoim miejscu. A co z mobilnością tej suszarki? Kolejne udogodnienie: posiada malutkie kółeczka. Wystarczy że uniesiesz ją z jednej strony i możesz szybko przesunąć ją do innego pokoju, np. w ramach szybkich porządków przed przybyciem gości.

Jeśli irytują cię walające się po podłodze skarpetki, które spadają z twojej suszarki ( a wiemy, że irytują) to Deluxe Moblie idzie z pomocą - posiada uchwyty na mniejsze części garderoby, na której możesz powiesić małe elementy twojego prania. Co więcej, dzięki dwóm specjalnie pofalowanym przęsłom na przeciwległych końcach możesz mocować wieszaki - zatem jeśli zdecydujesz się postawić suszarkę przy oknie masz pewność, że żadna koszula nie wyląduje na chodniku przed domem.

A na koniec wisienka na torcie: suszarki tej marki są odporne na korozję, dzięki bardzo wysokiej jakości metalu, z którego są wykonane. Mamy więc pewność - to solidny sprzęt na lata.

Firma Leifheit ma w swojej ofercie także suszarki ogrodowe.

Skomentuj:

Suszarki do zadań specjalnych