Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Męskie wnętrze w szarościach

Tekst i stylizacja: Kasia Mitkiewicz, projekt wnętrza: Ewa Jaworska

Wnętrze urządzone w szarościach i w loftowym stylu doskonale wpisało się w gusta młodego mężczyzny. Zaglądamy do mieszkania Ignacego na warszawskiej Pradze.

salon z aneksem kuchennym, wystrój wnętrz
Otwarta kuchnia i sąsiadujący z nią pokój tworzą w miarę przestronną strefę dzienną. Do kuchni wybrano zabudowę w kolorze ścian, by nie dominowała nad częścią wypoczynkową.
fot. Michal Mutor

Rodzice postanowili ułatwić życiowy start marzącemu już o samodzielności synowi Ignacemu - kupili mu i urządzili całkiem spore mieszkanie. Loftowy wystrój wnętrza idealnie wpasował się w gust młodego mężczyzny.

Warszawska Praga pięknieje z dnia na dzień i coraz więcej się tam dzieje, a ceny mieszkań wciąż pozostają konkurencyjne. Te argumenty zaważyły nad decyzją Anny i Marcina, aby właśnie w tej dzielnicy rozejrzeć się za kawalerką dla syna. Za zaoszczędzone pieniądze udało im się kupić więcej, niż oczekiwali - dwa pokoje w nowym budynku (tzw. plombie), niedaleko stacji metra. O pomoc w aranżacji mieszkania poprosili projektantkę Ewę Jaworską, specjalistkę od efektownych i funkcjonalnych wnętrz, a do tego niedrogo urządzonych. Zainspirowana industrialnym charakterem okolicy zaproponowała loftowy wystrój, co Ignacemu bardzo odpowiadało. Trudniej było przekonać jego rodziców, którzy obawiali się, że wyposażenie w tym stylu przerośnie ich możliwości finansowe. Tak się nie stało, a to głównie dzięki materiałom z recyklingu, niedrogim meblom oraz dodatkom wyszukanym w nietypowych sklepach - z wyposażeniem warsztatów, hal fabrycznych i... kurników.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Męskie wnętrze w szarościach