Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Odmieniamy pokój dziecięcy: pokój sióstr

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz, stylizacja i projekt wnętrza: Joanna Wardyńska/totodesign.pl

Co zrobić, by nie inwestować zbyt często w urządzanie dziecięcego pokoju? Wziąć przykład z mamy Anastazji i Anieli: zaaranżować go tak, by dobrze służył przez wiele lat.

08.09.2015 Laki kolo Radzymina . Wnetrza , temat metamorfozy , pokoj dzieciecy , sesja dla : Cztery Katy , projekt i stylizacja Joanna Wardynska . Fot. Michal Mutor SLOWA KLUCZOWE: WNETRZA DEKORACJE DZIECI
Między nowymi łóżkami stanęła niska półka, przesunięta tu spod innej ściany. Położone na wierzchu miękkie poduchy zmieniły ją w wygodne siedzisko, a wstawione pod blat kosze stały się schowkami na liczne dziecięce skarby. Nowe są również wszystkie dodatki - pościel, narzuty, dywan, obrazki. Z poprzedniego wystroju pozostał wigwam, z którym Aniela nie chciała się rozstać.
MICHAŁ MUTOR

Siedmioletnia Anastazja dzieli pokój z trzy lata od niej młodszą Anielą. Obie dziewczynki świetnie się w nim czuły do czasu, gdy starsza rozpoczęła naukę w szkole. Wtedy okazało się, że wnętrze urządzone z myślą o przedszkolakach zupełnie nie jest dostosowane do potrzeb uczennicy. Ponieważ oprócz biurka potrzebne jej było również większe łóżko, mama uznała, że nie ma sensu wprowadzać pojedynczych zmian - lepiej kupić nowe wyposażenie i tak zaaranżować wnętrze, by córki szybko z niego nie wyrosły. Wybrała solidne meble o ponadczasowych formach i neutralną kolorystykę. Ten nieco poważny wystrój rozweseliła akcentami pastelowych barw oraz dodatkami, które w przyszłości łatwo będzie zastąpić innymi.

KOSZTORYS

Dwa łóżka (Bellamy) 1530 zł

Lampa-królik (Mr Maria) 665 zł

Dwie komody (Bellamy)  3140 zł

Dwa biurka i kontenerek (Bellamy) 1384 zł

Lampy biurkowe i stojąca (Caramella) 797 zł

Dywan (totodesign.pl) 636 zł

Grafiki (totodesign.pl) 200 zł

Poduszki dekoracyjne (totodesign.pl) 700 zł

Nakrycie łóżek (totodesign.pl)500 zł

Tapeta (Humpty Dumpty Room Decoration)800 zł

Pościel (mumla.pl) 378 zł

Razem:   10 730 zł

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Odmieniamy pokój dziecięcy: pokój sióstr