Grudniowy "Ładny Dom" już w sprzedaży

red.

Przed nami zima i oczywiście święta. To czas, który najprzyjemniej jest spędzać z rodziną przy ciepłym kominku. Jeśli więc ktoś o nim marzy, a dotąd go nie ma, to ostatni moment, by o nim pomyśleć.

20983120 https bi

Dlatego polecamy nasz artykuł "Ogień w domu" (str. 84), w którym znajdą Państwo porady dotyczące technicznych aspektów zakupu i montażu domowego ogniska, a także przegląd kominków zasilanych różnymi paliwami.

Do świątecznego relaksu można też podejść inaczej i spędzić ten czas, dbając o zdrowie w ciepłym pomieszczeniu sauny. Jak ją zbudować i ile to kosztuje, piszemy w tekście  „Jaka sauna – gotowa czy na wymiar” (str. 110).

A dla tych którzy nie znoszą bezczynności i niewielki remont im niestraszny, proponujemy samodzielne malowanie ścian - czyli jak to dobrze zrobić, unikając "5 najczęstszych błędów malarskich" (str. 130).

Ponadto w grudniowym numerze Ładnego Domu przeczytają Państwo m.in.:

- "Raport o prądzie" – jak się podłączyć do sieci, którą taryfę wybrać oraz jak zmienić dostawcę prądu;

- "Sucha zabudowa" -– jak uniknąć błędów i na co uważać podczas montażu płyt gipsowo-kartonowych;

- "Nowe okna w starym domu" – co zrobić, jeśli przy okazji wymiany okien chcemy zmienić ich rozmiar lub lokalizację;

- "Dom z betonem w tle" – jak wykorzystać do wykończenia domu  modny beton architektoniczny;

- "Jak ocenić wartość nieruchomości" – rzeczoznawca, biegły sądowy wyjaśnia, do czego potrzebny nam jest operat szacunkowy i kiedy trzeba zlecić jego wykonanie.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD

Skomentuj:

Grudniowy "Ładny Dom" już w sprzedaży