Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Tapeta do sypialni. Jaką tapetę wybrać?

Jagoda Mówińska

Tapeta do sypialni to dobry sposób na dekorację ścian. Za jej pośrednictwem wprowadzamy do wnętrza wzory i kolory. Zobacz, jak wybrać tapetę, która ozdobi ściany w sypialni i stworzy przyjemny nastrój.

Tapeta do sypialni. Jaką tapetę wybrać?
Dziecięca sypialnia w błękicie
fot. tikkurila.pl

Tapeta w sypialni jest świetną alternatywą dla farby. Producenci oferują całą gamę wzorów, która umożliwia dowolne kształtowanie przestrzeni. Odpowiednia dobrana tapeta może upiększyć ściany i dodać wnętrzu charakteru.

Tapeta do sypialni: jaki kolor wybrać?

Tapeta do sypialni powinna być utrzymana w stonowanych barwach, by ułatwić relaks i stworzyć przyjemną atmosferę w miejscu, w którym odpoczywamy po całym dniu pracy. Najchętniej wybieramy do sypialni tapety w beżach, szarościach i błękitach. Można też zdecydować się na inne kolory, ale najlepiej wybrać delikatne, pastelowe odcienie.

Tapeta do sypialni:trendy

Projektanci wracają do geometrycznych tapet, które świetnie sprawdzą się w sypialni w stylu retro. Kolejnym trendem są tapety do sypialni imitujące skórę, cegły bądź drewno. Powodzeniem nadal cieszą się motywy roślinne i zwierzęce - szczególnie tapety z pawiami, papugami i flamingami. Egzotyczne ptaki ożywią i upiększą ściany każdej sypialni.

Tapeta do sypialni: ściana, jak dzieło sztuki

Producenci oferują tapety do sypialni z kopiami znanych dzieł sztuki, dzięki którym ściany zyskają wyjątkowy charakter. Jeśli wprowadzisz takie tapety do sypialni, ulubione dzieło będzie zawsze w zasięgu wzroku, bez konieczności odwiedzania muzeów i galerii. Jeśli chcesz stworzyć na ścianie własne dzieło sztuki, wybierz tapetę do sypialni, przeznaczoną do samodzielnego malowania. 

ZOBACZ GALERIĘ>>

Skomentuj:

Tapeta do sypialni. Jaką tapetę wybrać?