Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Cichy i bezprzewodowy: Nice Era Inn Edge S Li-ion, nowy silnik do automatyzacji osłon wewnętrznych, z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym

MP

Nice, globalny lider w sektorze Smart Home, Security oraz Home and Building Automation, wprowadza na rynek Nice Era Inn Edge S Li-ion, nowy uniwersalny silnik rurowy do wszystkich typów osłon wewnętrznych (rolowanych, pakietowych, plisowanych i osłonowych). Bezprzewodowe rozwiązanie dedykowane jest do modernizacji budynków mieszkalnych i komercyjnych.

Era Inn Edge S Li-ion
Era Inn Edge S Li-ion
Fot. Nice

Dzięki stopniowi ochrony IP30 i wbudowanemu akumulatorowi litowo-jonowemu, proponowane rozwiązanie Nice jest równie łatwe w użyciu, jak i w instalacji, ponieważ nie wymaga podłączenia do sieci elektrycznej ani zewnętrznych baterii. Dzięki standardowemu złączu USB-C PD 3.0 można go łatwo i szybko naładować. Czas pełnego ładowania wynosi 1,5 godziny. Akumulator litowo-jonowy może być ładowany ponad 500 razy w ciągu całego okresu użytkowania produktu.

Doskonałe ustawienie żaluzji jest jedną z zalet Nice Era Inn Edge S Li-ion, podobnie jak regulacja prędkości. Programowanie jest łatwe dzięki przełącznikowi On/Off umieszczonemu na głowicy silnika, umożliwiającemu precyzyjną i szybką regulację wyłączników krańcowych; dwukolorowe podświetlenie LED na głowicy silnika wskazuje stan naładowania akumulatora i zapewnia pełną diagnostykę.

Niewielkie wymiary (średnica 35 mm i długość 530 mm) sprawiają, że silnik Nice Era Inn Edge S Li-ion jest bardzo cichy, < 35 dB i jednocześnie zapewnia wysoki komfort akustyczny i minimalizuje wibracje podczas otwierania
i zamykania przesłon.

Inteligentne wykrywanie przeszkód podczas otwierania i zamykania zapewnia bezpieczeństwo automatyki oraz stałą prędkość w każdych warunkach obciążenia. Ponadto elektronicznie sterowane funkcje łagodnego startu i zatrzymania umożliwiają korzystanie z technologii Smooth Move, która zapewnia płynne podnoszenie i opuszczanie osłon.

Funkcja Go To Position umożliwia regulację położenia na pasku dotykowym kompatybilnego pilota, takiego jak Nice Era P czy Nice Era W Series, lub alternatywnie - bezdotykowego sterownika naściennego Nice Air. Umożliwia to ustawienie osłony w preferowanej pozycji.

Połączony, inteligentny i bezpieczny ekosystem

Zintegrowany protokół jednokierunkowej komunikacji radiowej sprawia, że Nice Era Inn Edge S Li-ion jest kompatybilny ze wszystkimi centralami Nice. Po podłączeniu do Yubii Home, automatyka może być zintegrowana z ponad 3 000 urządzeniami posługującymi się protokołem Z-Wave innych firm i zarządzana za pomocą asystentów głosowych. W ten sposób można skonfigurować kompletny ekosystem smart home tak, aby stworzyć idealną atmosferę w zaciszu własnego domu: podnieść  osłony, zgasić światło i wyłączyć alarm.

Bezpieczeństwo i niezawodność są podstawowymi wartościami dla Nice: silniki rurowe Nice Era Inn Edge S Li-ion są sprawdzane i testowane celem zapewnienia jak najdłuższej gwarancji ich działania.

    Więcej o:

Skomentuj:

Cichy i bezprzewodowy: Nice Era Inn Edge S Li-ion, nowy silnik do automatyzacji osłon wewnętrznych, z wbudowanym akumulatorem litowo-jonowym