Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Elewacja drewnopodobna

MP

Przy wyborze okładziny elewacyjnej najczęściej kierujemy się jej trwałością, stawiając wygląd na drugim miejscu. Marka VOX połączyła jednak nowoczesną funkcjonalność z ponadczasową estetyką, tworząc Kerrafront Wood Effect. Wysokiej jakości odporna folia zastosowana w okładzinie zapewnia długoletnie użytkowanie, a odcienie drewna inspirowane naturą nadają domowi niepowtarzalny charakter.Elewacja drewnopodobna Kerrafront Wood Effect nie wymaga konserwacji ani malowania, a jej wygląd pozostaje niezmienny przez lata w przeciwieństwie do drewna. Dzięki temu zaoszczędzimy nasz cenny czas i zadbamy o środowisko.

Elewacja drewnopodobna
Elewacja drewnopodobna
Fot. Vox

Elewacja drewnopodobna

Okładzinę Kerrafront cenią zarówno właściciele prywatnych domów, jak i specjaliści zajmujący się montażem. Dzięki niskiej wadze paneli oraz wbudowanym zamkom instalacja jest niezwykle łatwa i szybka. W kolekcji Wood Effect znajdziemy aż cztery różnorodne kolory drewna przypominające odcienie występujące w naturze oraz dwa typy paneli:

  • pojedyncze
  • lub poczwórne.

Wood Effect to piękna, nawiązująca do naturalnych wzorów kolekcja, która sprawdzi się w nowoczesnych oraz klasycznych aranżacjach. W zależności od naszego wyboru podkreśli charakter domu, dokładnie w taki sposób, w jaki to sobie wymarzymy.

Nowoczesny kształt poczwórnej deski pozwala uzyskać wyrazisty efekt na fasadzie domu, a deska pojedyncza spodoba się osobom ceniącym klasykę. Wszystkie modele znajdziemy na stronie vox.pl.

Elewacja drewnopodobna - elastyczna

Okładzina jest już gotowym produktem, dzięki czemu nie wymaga od nas dodatkowych zabiegów. Każdy panel stworzony został ze specjalnej mieszanki minerałów i polimerów. Zastosowana w nim innowacyjna technologia Kerracore sprawia, że rdzeń panela wyróżnia wysoka gęstość oraz jednorodność. Dlatego okładzina odporna jest na warunki atmosferyczne:

  • nie zmienia kształtu pod wpływem promieni słonecznych
  • oraz silnego mrozu,
  • a dodatkowo odporna jest na wilgoć: nie wchłania wody, dzięki czemu uniemożliwia rozwój bakterii i grzybów.

Zapewnia także prawidłową wentylację ścian, zapobiegając w ten sposób powstawaniu pleśni. Nie zawiera żadnych szkodliwych dla zdrowia substancji, dzięki czemu jest bezpieczna dla alergików oraz naszych pociech.

Elewacja drewnopodobna
Elewacja drewnopodobna
Fot. VOX

Elewacja drewnopodobna

Dekory w kolekcji przypominają drewno ze słojami oraz sękami występującymi w naturze. Okładzina posiada także delikatnie wyczuwalną teksturę szczotkowanego drewna, dzięki czemu jest przyjemna w dotyku. Jeśli zależy nam na ciepłym, przytulnym charakterze domu, wybierzmy miodowy Malt Oak. Dla zwolenników wyrazistych aranżacji, przygotowano także głęboki odcień Caramel Oak lub Concrete Oak. Lekkie i łatwe w obróbce panele doskonale kryją izolację budynku oraz zapewniają prawidłową wentylację ścian. Dlatego po niego sięgają bardzo często właściciele domów mobilnych. Okładzina świetnie sprawdzi się także w budownictwie jednorodzinnym oraz szeregowym.

Kerrafront  Wood_Effect Carmel Oak
Kerrafront Wood_Effect Carmel Oak
Fot. VOX

Producent dba o wykorzystywanie surowców odnawialnych oraz maksymalne ograniczanie śladu węglowego w produkcji. Okładziny elewacyjne wytwarzane są z tworzyw termoplastycznych, które w pełni nadają się do wielokrotnego odzysku. Dzięki temu producent  obniża się ślad węglowy nawet do 40% w porównaniu do produktów wytwarzanych wyłącznie z polimerów syntetycznych. Okładziny  wyróżniają się także trwałością: czas eksploatacji wynosi do 50 lat. Przez ten okres nie wymagają konserwacji, dzięki czemu nie używamy dodatkowych środków chemicznych szkodliwych dla środowiska.

Kerrafront Wood Effect Concrete Oak
Ze względu na elastyczność oraz lekkość paneli po Kerrafront sięgają często zwolennicy budownictwa mobilnego. Kerrafront Wood Effect Concrete Oak
Fot. VOX

Elewacje drewnopodobne - dodatki

Marka VOX stworzyła także listwy wykończeniowe w kolorach dopasowanych do dekorów paneli. Z myślą o maksymalnym ułatwieniu montażu zadbała także o fabrycznie wykonanie otworów montażowych. Materiał jest dodatkowo łatwy w obróbce oraz odporny na uszkodzenia podczas transportu, docinania oraz montażu.

Okładzina elewacyjna Kerrafront podzielona jest na sześć kolekcji, w których znajduje się aż trzydzieści różnych kolorów. W Wood Effect znajdziemy trwałe dekory odzwierciedlające szlachetne drewno, które będą chronić nasz dom przez wiele lat.

    Więcej o:

Skomentuj:

Elewacja drewnopodobna