Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Grzejniki łazienkowe Excellent - klasyka zawsze w modzie

Red.

Są estetyczne i niezawodne. Grzejniki Excellent dopasują się do każdej łazienki, doskonale komponując się z pozostałymi elementami wyposażenia. Mają przy tym aż 8-letnią gwarancję na szczelność oraz powłokę.

Grzejnik łazienkowy Meteor 11 kolor czarny mat, odpływ liniowy Stilio
Grzejnik łazienkowy Meteor 11 kolor czarny mat, odpływ liniowy Stilio
Fot. Excellent

Grzejniki łazienkowe już dawno przestały być jedynie elementami funkcjonalnymi. Dziś są także ozdobą łazienki. Wysokiej jakości modele Excellent są tego najlepszym przykładem – idealnie wpasują się do każdej, zarówno klasycznej, jak i nowoczesnej łazienki.

Grzejnikowe bestsellery od Excellent

Meteor - elegancki i stylowy

Wśród grzejników Excellent bestselerem jest elegancki model Meteor. Poza wysoką jakością wykończenia, ma ciekawy układ wygiętych płaskich profili, wychodzących od frontu kolektorów. Prezentuje się niezwykle stylowo.

W najmniejszym z dostępnych rozmiarów grzejnik Meteor dostępny jest także w wersji elektrycznej. To doskonała propozycja dla tych, którzy – nie posiadając instalacji centralnego ogrzewania – chcą skorzystać z funkcjonalności grzejnika łazienkowego. Produkt ten sprawdzi się z powodzeniem także w budynkach, w których temperatura może spaść zimą poniżej 0 st. C, np. w domkach
letniskowych. Jest fabrycznie zalany specjalnym olejem odpornym na niskie temperatury. W skład zestawu wchodzi grzałka elektryczna, dopasowana kolorystycznie do grzejnika, której moc wynosi 400W.

Nowością wśród grzejników Excellent Meteor, jest grzejnik wannowy. Ma on dodatkową warstwę epoksydowa, pozwalającą na bezpieczne jego użytkowanie w tzw. strefie mokrej, czyli w pobliżu wanny lub kabiny prysznicowej. Grzejnik ten może również pełnić funkcję całorocznej suszarki na ręczniki.

Grzejnik łazienkowy seria Horos, szary metalik
Grzejnik łazienkowy seria Horos, szary metalik
Fot. Excellent

Horos - prosty i nowoczesny

Właściciele dużych łazienek z pewnością będą zadowoleni z grzejnika Horos. Ta prosta, nowoczesna bryła, z regularnym układem profili, przekonuje do siebie nie tylko uniwersalnym wzornictwem, nadającym wnętrzu nietuzinkowy charakter, ale także wysoką wydajnością.

Italic - dekoracyjny i funkcjonalny

Grzejnik Italic jest niezwykle dekoracyjny: ma niesymetrycznie ułożone profile, przy czym dwa są ułożone poziomo. Dzięki temu grzejnik łączy nowoczesny wygląd z funkcjami użytkowymi, np. możliwością rozwieszenia na nim ręcznika. W grzejniku Italic istnieje możliwość podłączenia grzałki elektrycznej, dzięki której urządzenie może pełnić funkcję całorocznej suszarki na ręcznik.

Grzałki elektryczne - warto mieć je w domu

Grzałki elektryczne zapewniają komfort grzewczy przez cały rok, niezależnie od temperatury otoczenia. Grzałki o mocy 600W pozwalają na korzystanie z grzejnika także poza sezonem grzewczym, dzięki czemu możemy mieć w domu całoroczną suszarkę na ręczniki.

Grzałki Excellent mają ustawioną domyślnie temperaturę 48 st. C, ale istnieje możliwość zaprogramowania innej wartości. Posiadają timer z opcją automatycznego wyłączenia grzania od 1 do 5 godzin. Są też wyposażone w ochronę przeciwzamarzaniową Antifreeze. Bezpieczeństwo użytkowania gwarantuje sygnał, emitowany w razie ewentualnego niebezpieczeństwa. Grzałki Excellent są dostępne są w trzech kolorach: chrom, czarny mat oraz biały.

Grzejnik łazienkowy Meteor kolor biały soft, 85cm wanna wolnostojaca Olia, bateria wannowa linia PI
Grzejnik łazienkowy Meteor kolor biały soft, 85cm wanna wolnostojaca Olia, bateria wannowa linia PI
Fot. Excellent

Zawory i rozety - uzupełnienie grzejników

Funkcjonalnym uzupełnieniem do grzejników są zestawy zintegrowanych zaworów grzejnikowych Volaro. Łączą one elegancki design i najwyższą jakości wykonania. Dostępne w trzech kolorach (chrom, czarny mat oraz biały mat), wyposażone są w głowicę termostatyczną, a uniwersalny rozstaw przyłączy (50 mm) gwarantuje ich wszechstronne zastosowanie.

Wystające końcówki zasilania instalacji c.o. można zamaskować rozetami. Wykonane z mosiądzu estetycznie osłaniają wystające elementy. Dopasowane kolorystycznie do zaworów Volaro stanowią idealną parę.

Grzejniki uniwersalne i w modnych kolorach

Grzejniki Excellent pasują do każdej łazienki. Wszystkie modele mają uniwersalny rozstaw przyłączy ZS, pozwalający na ich montaż w instalacjach c.o. o rozstawie dolnym środkowym 50 mm lub na osiach pionowych kolektorów.

Ośmioletni okres gwarancji grzejników Excellent świadczy między innymi o dobrym zabezpieczeniu przed korozją i daje pewność długoletniego bezawaryjnego użytkowania.

Ponadto grzejniki Excellent w zależności od wybranego modelu, występują w trzech modnych wersjach kolorystycznych: czarny mat, biały soft oraz szary metalik. Dzięki temu Twoja łazienka stanie się prawdziwym nowoczesnym designerskim salonem.

Grzejnik wannowy Meteor 46  kolor czarny
Grzejnik wannowy Meteor 46 kolor czarny
Fot. Excellent

Dostępne warianty rozmiarowe i kolorystyczne w zależności od modelu:

Meteor:

  • 85 x 50 cm
  • 111 x 50 cm
  • 137 x 50 cm
  • 46 x 80 cm (tylko Meteor wannowy)

Dostępne kolory: czarny mat, biały soft, szary metalik

Horos:

  • 96 x 50 cm
  • 121 x 50 cm
  • 146 x 50 cm

Dostępne kolory: biały soft, szary metalik

Szczegółowe opisy i instrukcje montażu dostępne są na stronie www.excellent.com.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Grzejniki łazienkowe Excellent - klasyka zawsze w modzie