Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Lodówka do zabudowy Beko - przegląd najnowszych modeli

Artykuł sponsorowany

Chcesz, by twoja kuchnia zachwycała wystrojem wnętrza? Rozważ lodówkę do zabudowy. Dzięki temu pomieszczenie nie będzie przytłoczone dużą bryłą urządzenia - przeciwnie, zabudowany sprzęt świetnie się wkomponuje w przestrzeń. Zobacz najciekawsze modele marki Beko i sprawdź, które z nich są najchętniej kupowane!

Lodówka do zabudowy Beko - przegląd najnowszych modeli
Lodówka do zabudowy Beko - przegląd najnowszych modeli
Mediamarkt

Dlaczego warto kupić lodówkę do zabudowy?

Lodówka do zabudowy najczęściej jest wybierana ze względów estetycznych. Dobrze wkomponowuje się w nowoczesne wnętrze. Pamiętaj jednak, że kuchnia w zabudowie to także inwestycja. Nawet jeśli za jakiś czas wymienisz sprzęty, fronty pozostaną bez zmian. Odpadnie ci szukanie takiego urządzenia wolnostojącego, które będzie pasowało do mebli i pozostałych sprzętów. Co więcej, zadbanie o lodówkę w zabudowie nie powinno sprawić ci trudności - nie będziesz musiał czyścić uciążliwych do usunięcia odcisków palców na drzwiach chłodziarki czy zamrażarki.

Modele to zabudowy to zwykle innowacyjne sprzęty, wyposażone w szereg technologii ułatwiających przechowywanie artykułów spożywczych. Pamiętaj jednak, że wybór urządzeń tego typu jest zwykle mniejszy niż wolnostojących. Znajdziesz jednak warte uwagi propozycje w ofercie uznanych producentów - takich jak Beko!

Na co zwracać uwagę przy wyborze lodówki?

Uważna analiza parametrów technicznych lodówki pozwoli ci wyłonić najlepsze opcje, które warto wziąć pod uwagę. Przyjrzyj się:

 • wymiarom urządzenia;
 • pojemności chłodziarki i zamrażarki;
 • klasie energetycznej;
 • generowanemu hałasowi;
 • zastosowanym technologiom, w tym No Frost;
 • udogodnieniom związanym z przechowywaniem określonego rodzaju żywności;
 • łatwemu sterowaniu;
 • możliwości dostosowania wnętrza do swoich potrzeb.

Z jakim wydatkiem powinieneś się liczyć, szukając lodówki do zabudowy? W przypadku modeli Beko dobrze założyć budżet między 2000 a 3000 zł, chociaż znajdziesz modele droższe i tańsze.

Polecane lodówki do zabudowy Beko

Sprzęty Beko cenione są za trwałość i doskonały stosunek jakości do ceny. Zobacz najchętniej kupowane modele tego producenta!

 • BEKO BCNE400E40SN - sprzęt za ok. 3300 zł. Pojemność chłodziarki to 280 l, zamrażarki - 90 l. Klasa energetyczna tego modelu to E, a poziom generowanego hałasu - 35 db. Wśród technologii zwróć uwagę na Neo Frost oraz HarvestFresh. Ta druga to autorskie rozwiązanie Beko, polegające na naśladowaniu 24-godzinnego cyklu słońca. Wszystko po to, by przechowywane w lodówce warzywa i owoce dłużej zachowały świeżość. Spodoba ci się również funkcja szybkiego mrożenia oraz technologia EverFresh +, która polega na precyzyjnym sterowaniu temperaturą i wilgotnością, by ograniczyć skraplanie wody w szufladzie na owoce i warzywa. Efekt? Przedłużona świeżość tych delikatnych produktów!
 • BEKO BCNA275E31SN - świetnie oceniany model za ok. 2400 zł. Pojemność chłodziarki to 185 l, zamrażarki - 69 l. Klasa energetyczna tego modelu to E, a poziom emitowanego hałasu - 39 db. Masz tutaj technologię Neo Frost, która charakteryzuje się podwójnym obiegiem powietrza - osobnym w chłodziarce, osobnym w zamrażarce. Dzięki niej lodówka nie pokrywa się szronem, a dodatkowo - wewnątrz urządzenia nie mieszają się zapachy potraw. Nie zabrakło również opisanej wcześniej technologii HarvestFresh i funkcji szybkiego mrożenia.
 • BEKO BCNA306E3SN - popularna propozycja za mniej niż 3000 zł. Chłodziarka ma 215 l pojemności, zamrażarka - 69 l. Klasa energetyczna modelu to F, generowany hałas - 38 db. Wśród technologii warto wyróżnić Neo Frost oraz HarvestFresh. Znajdziesz tutaj również funkcję szybkiego mrożenia. Spodoba ci się również Komora Zero, która pozwala zachować świeżość produktów, które wymagają przechowywania w temperaturze ok. zera stopni.

Chcesz poznać inne opcje i porównać oceny użytkowników? Sprawdź lodówki do zabudowy Beko w sklepie MediaMarkt!

  Więcej o:

Skomentuj:

Lodówka do zabudowy Beko - przegląd najnowszych modeli