Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Luksusowe produkty sanitarne dostępne dla każdego

mat. partnera

Marka Germanline została stworzona z myślą o luksusowych produktach sanitarnych dostępnych dla każdego. W ofercie można znaleźć między innymi odpływy liniowe czy syfony do brodzika. Każdy produkt został wykonany z najwyższej jakości materiałów.

Luksusowe produkty sanitarne dostępne dla każdego
Luksusowe produkty sanitarne dostępne dla każdego
www.phujano.pl

Najważniejszą zasadą, jaką kieruje się marka Germanline, jest funkcjonalność. Funkcjonalność, o której większość osób zapomina wybierając produkty do łazienki. Kluczowe jest, aby dobrać odpływ liniowy czy syfon brodzikowy tak, żeby posłużyły przez wiele lat, a użytkowanie ich nie było uciążliwe. Dlatego przy wyborze produktów do prysznica należy zwrócić uwagę na:

  • łatwy dostęp do odpływu,
  • rodzaj zasyfonowania,
  • materiały, z jakich zostały wykonane produkty,
  • prosty sposób czyszczenia.

Łatwy dostęp do odpływu jest ważny w momencie jego zatkania. Chyba nikt nie wyobraża sobie w takiej chwili kucia płytek i usuwania odpływu liniowego czy syfonu. Dlatego marka Germanline wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientów i stworzyła w odpływach liniowych syfony PRO EASY SYSTEM PLUS. Najważniejszą zaletą tego systemu jest możliwość czyszczenia syfonu poprzez wyjęcie koszyczka. Funkcjonalność ta polega na szybkim i - co ważne - łatwym dostępie do czyszczenia podczas codziennego użytkowania. Dzięki ruchomemu elementowi, jakim jest koszyczek, z łatwością zostaną wyczyszczone wszystkie zakamarki odpływu liniowego. Dodatkowo sam koszyczek posiada filtr, który zatrzymuje większe nieczystości przed dostaniem się do odpływu.

Jeśli chodzi o materiał, w przypadku produktów sanitarnych marki Germanline mamy do wyboru metal oraz tworzywo sztuczne. Przy metalu należy zwrócić uwagę, czy jest wykonany z surowca kwasoodpornego. Jest to dodatkowe zabezpieczenie przed chemią występującą w kosmetykach. Nie należy również obawiać się tworzywa sztucznego, produkty marki Germanline, wykonane z tego materiału, pochodzą częściowo z recyklingu, a ich wytrzymałość nie odbiega od wytrzymałości metalu.

Luksusowe produkty sanitarne dostępne dla każdego
Luksusowe produkty sanitarne dostępne dla każdego
www.phujano.pl

Specjaliści marki Germanline na równi traktują funkcjonalność oraz wygląd. Nowoczesny design i unikatowe rozwiązania sprawiają, że produkty marki są konkurencyjne na rynku polskim. Różnorodność modeli oraz rozmiarów w ofercie pozwala na dobór odpowiedniego odpływu liniowego bądź syfonu do każdej łazienki. Precyzja wykonania w każdym modelu sprawia, że produkty poosiadają gładką formę oraz głęboki kolor. Zastosowanie nowoczesnych metod nakładania koloru powoduje, że powłoka w produktach jest trwała i jednolita. Odpływy liniowe marki Germanline pozwalają na dwie opcje montażu - z jednej strony mamy ruszt gładki, a po odwróceniu możliwość wklejenia płytek do maskownicy. Odpływy liniowe występują w kolorach: postarzana miedź, szczotkowane złoto oraz złoto w połysku. Syfony do brodzika występują z kolei w czterech modnych kolorach: klasyczny chrom w połysku, głęboka matowa czerń, eleganckie złoto oraz delikatna biel.

Marka Germanline nie zapomniała również o montażystach i instalatorach produktów. Każdy instalator doceni nowatorskie rozwiązania, jakie zostały zastosowane w odpływach liniowych, np. pełen zakres regulacji wysokości w pionie czy zastosowanie nóżek regulujących, dzięki którym montaż będzie szybki i łatwy. Dodatkowo, celem prawidłowego wypoziomowania odwodnienia w przypadku wymaganej korekty podłoża, pomocne okaże się użycie unikatowego rozwiązania w postaci odpinanych stópek. Wystarczy jedynie odpiąć odpływ, nanieść korektę oraz ponownie przypiąć produkt bez konieczności użycia dodatkowych narzędzi. To kolejne rozwiązanie mające na celu wyeliminowanie  przypadkowych uszkodzeń lub zarysowań produktów podczas prac w łazience, zwiększając tym samym gwarancję i bezpieczeństwo i wygodę podczas korzystania ze wszystkich elementów instalacyjnych.

W produktach marki Germanline znajdziemy zawsze nowatorskie rozwiązania, nowoczesny design oraz uniwersalizm. Zastosowane rozwiązania zostały starannie dopracowane przez specjalistów, a precyzja wykonania pozwala cieszyć się produktami przez długie lata. Innowacyjne metody malowania dają niepowtarzalne efekty wizualne.

www.phujano.pl

Luksusowe produkty sanitarne dostępne dla każdego
Luksusowe produkty sanitarne dostępne dla każdego
www.phujano.pl
GERMAN line
GERMAN line
GERMAN line
    Więcej o:

Skomentuj:

Luksusowe produkty sanitarne dostępne dla każdego