Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Luxum: umywalki na wymiar

AS

Jeśli remontujesz wnętrze mieszkania lub urządzasz swój nowy dom, z pewnością stoisz przed wyborem odpowiedniej umywalki do salonu kąpielowego lub łazienki. Dziś przygotowaliśmy dla Ciebie garść inspiracji, które z pewnością przyspieszą proces kreowania przestrzeni i ułatwią podjęcie najlepszej decyzji.

Luxum: umywalki na wymiar
Luxum: umywalki na wymiar
Luxum

W Luxum produkujemy wyposażenie wnętrz już od ponad 20 lat. Przez ten czas nieustannie śledzimy wnętrzarskie trendy i kreujemy własne, ponadczasowe propozycje, po które chętnie sięgają architekci i architektki. Produkcja i design umywalek na wymiar to core naszej działalności. Przez lata nasze umywalki z dumą prezentują się w prywatnych domach i apartamentach, hotelach, obiektach użytku publicznego i galeriach.

.
.
Luxum

Z nami możesz zaprojektować umywalkę dokładnie taką, o jakiej marzysz. Jej szerokość, długość i wysokość, kolor i struktura, rodzaj i wielkość misy oraz odpływu mogą być w 100% dowolne. Doświadczeni doradcy i doradczynie przeprowadzą Cię krok po kroku od momentu wyceny, poprzez wybór materiałów i proces projektowy, etap produkcji a w rezultacie dostawę na wskazane przez Ciebie miejsce.

.
.
Luxum

Coraz większą popularnością cieszą się umywalki z odpływem liniowym, które są nie tylko eleganckie, ale także praktyczne i proste do utrzymania w czystości. Jeśli pragniesz, aby Twoje wnętrze było wyjątkowe, zdecyduj się na umywalkę wykonaną w 100% na wymiar.

.
.
Luxum

Doskonałe wykończenie umywalek zawdzięczamy ręcznej pracy wykwalifikowanych rzemieślników. Każdy z produktów przechodzi przez surową kontrolę jakości, zgodną z najwyższymi standardami. To dlatego, zamawiając umywalkę z odpływem liniowym od Luxum, możesz cieszyć się ponadczasowym produktem, który nada Twojej łazience wyjątkowego charakteru.

 

.
.
Luxum
    Więcej o:

Skomentuj:

Luxum: umywalki na wymiar