Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Montica - nowa marka materiałów dachowych

MP

Polski rynek firm z sektora dekarskiego dynamicznie się rozwija. Rodzimi producenci proponują coraz to nowe technologie i produkty, które usprawniają prace budowlane i wpływają na podniesienie aspektów wizualnych inwestycji. Do grona rodzimych dostawców dołącza marka Montica, oferująca szeroki asortyment membran i akcesoriów dachowych.

Membrana Amber
Membrana Amber
Fot. Montica

Montica to marka własna 4D Grupy - zintegrowanej sieci hurtowni dachowych, która jest dostępna wyłącznie w zrzeszonych w niej hurtowniach. Łącznie to dziś blisko 40 podmiotów w całej Polsce i ponad 60 punktów sprzedaży na ternie Polski. Nazwa "Montica" wywodzi się od łacińskiego słowa „montis”, które oznacza "górę", co z kolei nierozerwalnie łączy się z hasłem przewodnim i misją 4D Grupy - „Razem w górę”.

Montica oferuje przede wszystkim wysokiej jakości materiały dachowe, a w szczególności membrany dachowe o różnej gramaturze i paroprzepuszczalności, a także akcesoria dachowe, takie jak taśmy kalenicowe, taśmy kominowe, kominki wentylacyjne czy grzebienie wentylacyjne. Jej pełny asortyment został podzielony na kilka stref - zgodnie z przeznaczeniem danych produktów. Są to:

  • strefa membran dachowych
  • strefa okapu
  • strefa kalenicy
  • strefa wentylacji dachowej
  • strefa akcesoriów dachowych

 

Asortyment marki Montica dostępny jest wyłącznie w hurtowniach należących do 4D Grupa. Wybraliśmy tę formę dystrybucji ze względu na fakt, iż sieć 4D Grupa zrzesza jedynie uznane i rzetelne hurtownie dachowe, posiadające bogate doświadczenie w sprzedaży oraz doradztwie w zakresie produktów dachowych. Nie bez znaczenia jest także wiedza zatrudnianych przez nie specjalistów na temat technologii stosowanych u różnych producentów oraz oferowanych warunków gwarancyjnych.

Tomasz Piotrowski, Prezes Zarządu 4D Grupy.
Membrana Amber
Membrana Amber
Fot. Montica

Marka planuje systematycznie poszerzać gamę swoich produktów, by w przyszłości móc oferować pełny zakres towarów dla dekarzy i inwestorów.

    Więcej o:

Skomentuj:

Montica - nowa marka materiałów dachowych