Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Płytki ceramiczne z kolekcji Metropolis marki Raw Decor

sponsorowany

Szukasz pomysłu na ciekawą aranżację łazienki? Postaw na klasykę w nowoczesnym wydaniu! Płytki ceramiczne z kolekcji Metropolis marki Raw Decor to współczesna odsłona klasycznych płytek pojawiających się we wnętrzach.

METROPOLIS DARK GREEN
METROPOLIS DARK GREEN
Raw Decor

Klasyczne piękno na lata

Płytki z kolekcji Metropolis są produkowane z materiałów najwyższej jakości. Ich Atrakcyjny wygląd podkreślają precyzyjnie kalibrowane krawędzie, a nietuzinkowe wzornictwo sprawia, że mozaiki marki Raw Decor stanowią aranżacyjny obiekt pożądania. Trwałość, ponadczasowa forma oraz urzekająca kolorystyka czynią te płytki idealnym wyborem do modnych wnętrz łazienkowych. Tym bardziej, że klasyczny prostokątny kształt, nawiązujący do mody z początku XX wieku, został zmodyfikowany.

Kolekcja Metropolis - wachlarz możliwości aranżacyjnych

Płytki z kolekcji Metropolis mają wydłużoną, prostokątną formę, która doskonale oddaje charakter jednego z najbardziej popularnych wzorów dekoracyjnych na świecie - jodełki. Inny, nie mniej popularny sposób układania na ścianie tego typu płytek do tak zwana cegiełka. W zależności od wybranego wzoru możemy nadać wnętrzu bardziej dekoracyjnych walorów lub zmienić optycznie proporcje pomieszczenia. Mozaika z kolekcji Metropolis sprawdzi się też w niedużych, wąskich i niskich łazienkach, które aż "proszą się", by je wizualnie powiększyć. Proste zabiegi pozwolą "wydłużyć" i "poszerzyć" wnętrze, a także "podnieść" zbyt nisko położony sufit. 

Kolekcja płytek Metropolis to dwie wyjątkowe powierzchnie: holo i crackle. 

METROPOLIS DARK SEA
METROPOLIS DARK SEA
Raw Decor

Modna, holograficzna powierzchnia

Płytki Holo z kolekcji Metropolis posiadają, jak sama nazwa wskazuje, powierzchnię o holograficznym efekcie. W zależności od kąta padania światła, mieni się różnymi kolorami - między innymi zielenią, różem i fioletem. Ten wyjątkowy zabieg dekoracyjny, zastosowany w aranżacji, zamieni wnętrze w prawdziwy synonim elegancji. Dodatek punktowego sztucznego światła uczyni ten ozdobny motyw jeszcze bardziej intrygującym. Metropolis Holo Pink w połączeniu z bielą, marmurem i złotymi dodatkami stanie się pięknym dopełnieniem dopełnieniem stylowej łazienki lub kuchni. 

Szeroki wachlarz kolorystyczny

Płytki Metropolis z unikatową spękaną powierzchnią to najmodniejsza kolorystyka zamknięta w prostokątnej formie. Nowojorska kuchnia lub oryginalna łazienka, pełna ciekawych rozwiązań, to idealne miejsce do zastosowania płytek Metropolis Amber Połysk. Ich głębia, zestawiona z białą tapetą ścienną z motywem złotych liści stworzy nowoczesną odsłonę drewnianej boazerii, która rozświetli wnętrze. 

Więcej informacji o płytkach oraz moc inspirujących aranżacji na stronie: www.rawdecor.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Płytki ceramiczne z kolekcji Metropolis marki Raw Decor