Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

„Siła Piękna” - estetyczna ceramika o najwyższej wytrzymałości. Poznaj technologię ROCKLITE

sponsorowany

Do tej pory możliwości projektowania ceramiki łazienkowej były nieco ograniczone ze względu na masę, z której była tworzona. Teraz dzięki najnowszej technologii ROCKLITE od Cersanit możliwa jest realizacja nawet najbardziej efektownych projektów, które wpisują się w najnowsze trendy wnętrzarskie na świecie. Poznaj ceramikę, która zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Kolekcja INVERTO
Kolekcja INVERTO
Cersanit

Wyjątkowa estetyka, unikalny design, podwyższona wytrzymałość – tak w kilku słowach można scharakteryzować ceramikę wykonaną dzięki zastosowaniu technologii ROCKLITE. Wykorzystuje ona zmodyfikowaną masę ceramiczną o podwyższonej wytrzymałości i właściwościach - ten materiał to mieszanka glin, skaleni i piasków, a jej kluczowym składnikiem jest jeden z najbardziej odpornych na zarysowania minerałów – korund. Tak opracowana masa jest mniej podatna na deformacje w trakcie wypalania i dużo bardziej wytrzymała, przy jednoczesnym zachowaniu plastyczności. Efektem są produkty o wysublimowanych kształtach, których odporność na uszkodzenia mechaniczne przewyższa wytrzymałość tradycyjnej ceramiki, a design zachwyca niespotykanymi dotąd cienkimi ściankami.

Technologia przyszłości

Technologia ceramiki cienkościennej, dzięki zastosowaniu specjalnej masy ROCKLITE, pozwala na stworzenie pięknych, lekkich wizualnie produktów dopasowanych do cienkich rantów umywalek. Dzięki temu wyroby są znacznie lżejsze od typowych modeli wykonanych z tradycyjnej masy – nawet o 30%. Ze względu na dbałość o najmniejsze szczegóły, obróbka produktu odbywa się ręcznie, wszystko dzieje się pod czujnym okiem wykfalifikowanego technologa, co pozwala zapobiec uszkodzeniu. W zamian otrzymujemy efekt końcowy, który zachwyca pod każdym aspektem. Innowacyjna technologia ma także ogromny wpływ na design produktów marki Cersanit. Możliwość otrzymania niespotykanej do tej pory cienkości rantów sprawia, że design dostępnych umywalek stał się niezwykle atrakcyjny dla konsumentów, perfekcyjnie wpisując się w wizję nowoczesnej i eleganckiej łazienki.

To wymarzony materiał dla designerów, a jednocześnie wielka szansa. Pozwala on na projekty umywalek, którym do niedawna mógł sprostać jedynie konglomerat. Dzięki tej masie w ceramice możemy uzyskać duże, płaskie powierzchnie i cienkie krawędzie delikatnych brył o bardzo wysokiej wytrzymałości. To nie tylko duży postęp dla branży, ale i wartościowa informacja dla miłośników szlachetnych i ekologicznych materiałów, jakim jest niewątpliwie masa ceramiczna ROCKLITE

mówi Designer, autor oferty produktowej ROCKLITE Mirosław Zapora.

Dla designerów technologia ROCKLITE to możliwość zrealizowania projektów, którym do niedawna materiał ceramiczny nie potrafił sprostać. Dla konsumentów to idealny produkt będący połączeniem ciekawego designu z funkcjonalnością i niezawodna trwałością, która przetrwa lata.

Technologia ROCKLITE
Technologia ROCKLITE
Cersanit

Estetyka i wytrzymałość – duet idealny

Strefa umywalkowa powinna nie tylko dobrze komponować się z wystrojem pomieszczenia, ale także zapewniać komfort podczas codziennych czynności. W portfolio matki Cersanit znajdują się umywalki wykonane w technologii ROCKLITE zarówno meblowe, nablatowe jak i te wpuszczane w blat, wśród których każdy znajdzie tą, która najlepiej spełni jego oczekiwania. Idealnym rozwiązaniem zgodnym z aktualnymi trendami będą zwłaszcza umywalki nablatowe, które zapewnią dodatkową przestrzeń do przechowywania kosmetyków i innych drobiazgów.

Estetyka i wytrzymałość – duet idealny
Estetyka i wytrzymałość – duet idealny
Cersanit

Innowacyjna technologia ROCKLITE została do tej pory wykorzystana w dwóch kolekcjach definiujących nowoczesny i piękny design, ale projektanci Cersanit już zapowiadają kolejne. Pierwsza z nich - CREA, oferuje wachlarz minimalistycznych rozwiązań w postaci umywalek nablatowych, meblowych oraz wpuszczanej w blat. Projekty CREA wyróżniają się nowoczesnym i spójnym designem. Cienka linia i subtelność to podstawowe cechy dostrzegalne we wszystkich elementach kolekcji. Jeżeli jesteś miłośnikiem monolitycznych kształtów i powabnych zaokrągleń, z pewnością znajdziesz tu wymarzone rozwiązanie do swojej łazienki. Szerokie portfolio kolekcji zawierające produkty z kategorii takich jak: ceramika, meble, wanny, kabiny prysznicowe oraz armatura daje dużą dowolność w aranżacji wnętrza, które możesz dopasować do indywidualnych upodobań.  

.
.
Cersanit

Również kolekcja INVERTO zachwyca mnogością interesujących opcji wnętrzarskich wśród swojej oferty umywalek meblowo-nablatowych oraz nablatowych. Projekty z tej linii charakteryzują się prostymi i minimalistycznymi formami, ale o mocno zarysowanej linii.  Kolekcja INVERTO to synonim stylu i wyrafinowanej elegancji, dzięki której stworzysz nowoczesne i funkcjonalne wnętrze nawet w najmniejszej łazience. W takich przestrzeniach szczególnie sprawdzą się umywalki meblowo-nablatowe, które posiadają bardzo praktyczną powierzchnią odkładczą, na której można postawić podstawowe przybory toaletowe czy kosmetyki.

Wszystko zaczęło się od obserwacji rynku. To potencjalni Klienci wytyczają kierunki rozwoju.
Ci najbardziej wymagający poszukują nieoczywistych rozwiązań, a technologia ROCKLITE jest najlepszą odpowiedzią na ich oczekiwania, bo pozwala na zaoferowanie ceramiki o najbardziej wyszukanych kształtach dostępnych obecnie w branży łazienkowej.

mówi Artur Antończak New Product Development Manager.
.
.
Cersanit

Oferta ROCKLITE jest nie tylko niezwykle szeroka, ale także ogólnodostępna. Cersanit oferuje produkty na najwyższym światowym poziomie, zarówno pod względem technologicznym, jak i wizualnym, na które może pozwolić sobie coraz większa grupa konsumentów.

Kolekcja CREA, która pojawiła się w sprzedaży w kwietniu 2018 roku, to pierwsza kolekcja oferująca umywalki wykonane w technologii ROCKLITE. Błyskawicznie osiągnęła spektakularny sukces, dlatego producent niespełna rok później wprowadził kolejną serię – INVERTO. Ja zdradzają projektanci marki Cersanit, już trwają prace nad kolejną kolekcją z wykorzystaniem technologii ROCKLITE. Nie możemy się doczekać!

Dowiedz się więcej o umywalkach ROCKLITE:

  www.cersanit.com.pl

    Więcej o:

Skomentuj:

„Siła Piękna” - estetyczna ceramika o najwyższej wytrzymałości. Poznaj technologię ROCKLITE