Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

smartCONNECTED

MP

Poznaj nowy, inteligentny system dla domu. smartCONNECTED to nowość w ofercie marki WIŚNIOWSKI. Jest to inteligentny i intuicyjny system umożliwiający sterowanie domem oraz posesją. Dzięki centrali smartCONNECTED Box i zintegrowanej z nią aplikacji mobilnej można zarządzać domowymi urządzeniami oraz monitorować ich stan. System umożliwia zdalne sterowanie m.in. bramą wjazdową, bramą garażową, drzwiami, oknami, furtką czy roletami. Wszystko zdalnie, komfortowo i szybko – wystarczy kilka kliknięć.

smartCONNECTED
smartCONNECTED
Fot. Wiśniowski

Podniesienie poziomu bezpieczeństwa i komfortu życia – to jeden z celów, jaki stawiają przed sobą twórcy rozwiązań typu smart dla domów. Marka WIŚNIOWSKI, czołowy producent bram, okien, drzwi i ogrodzeń, we współpracy z firmą Somfy, światowym liderem automatyki domowej i producentem rozwiązań do domów inteligentnych, opracowała innowacyjny system do zdalnego sterowania domem i posesją.

smartCONNECTED

System smartCONNECTED umożliwia prowadzenie dwustronnej komunikacji. Z jednej strony za pomocą smartfona można zdalnie zarządzać poszczególnymi elementami domu i np. zamknąć bramę wjazdową lub odsłonić rolety. Z drugiej strony aplikacja na bieżąco wysyła komunikaty informujące np. o próbach wejścia do domu – również tych niechcianych.

Aplikacja pozwala także na ustawianie różnego rodzaju scenariuszy zgodnych z codziennym trybem życia użytkownika. Pomaga również zareagować w sytuacjach nieprzewidzianych – gdy dziecko wróci wcześniej ze szkoły lub gdy kurier przywiezie długo wyczekiwaną paczkę, a nikogo nie będzie w domu.

Wszystkie te opcje mają na celu zwiększenie poziomu bezpieczeństwa, ale też podniesienie komfortu życia.

smartCONNECTED - jedno narzędzie wiele możliwości

Co ważne, system smartCONNECTED to zintegrowane rozwiązanie, które za pomocą jednego narzędzia umożliwia sterowanie wieloma elementami domu. Nie trzeba więc nosić ze sobą kilku kart, pilotów czy kluczy – „centrum dowodzenia” domem znajduje się w smartfonie, który większość osób ma niemal zawsze ze sobą. Każdy z domowników może zainstalować aplikację na swoim urządzeniu i korzystać ze wszystkich możliwości systemu.

Gwarancja jakości od rynkowych liderów

System smartCONNECTED to efekt wieloletniej współpracy między marką WIŚNIOWSKI, czołowym producentem bram, okien, drzwi i ogrodzeń, i firmą Somfy, światowym liderem automatyki domowej i producentem rozwiązań do domów inteligentnych. 

smartCONNECTED Box

Najnowszy produkt – smartCONNECTED Box – to kolejny wspólny krok w budowaniu świadomości i prezentacji korzyści wynikających z zastosowania automatyki oraz inteligentnych rozwiązań w naszych domach. W 2016 roku marki WIŚNIOWSKI i Somfy wprowadziły na rynek napęd do bram garażowych METRO, który przyczynił się do znaczącej popularyzacji rozwiązań smart home nie tylko na polskim rynku .

System smartCONNECTED wyróżnia się m.in. tym, że jest gotowy do użycia zaraz po włączeniu. Nie trzeba przechodzić przez skomplikowany proces instalacyjny – wystarczy sparować centralę z urządzeniami, którymi chce się sterować.

Klienci wybierający produkty WIŚNIOWSKI otrzymują gwarancję najwyższej jakości, a łącząc je z centralą smartCONNECTED Box i aplikacją mobilną, tworzą inteligentny i bezpieczny dom dla siebie i swoich bliskich. Mogą także w prosty sposób zarządzać oszczędzaniem energii poprzez np. odpowiednie sterowanie roletami, dzięki któremu można monitorować dopływ światła i optymalizować koszty ogrzewania czy klimatyzacji.

System smartCONNECTED to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią wygodne i funkcjonalne rozwiązania podnoszące bezpieczeństwo oraz komfort życia.

 

    Więcej o:

Skomentuj:

smartCONNECTED