Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Top 10 odkurzaczy pionowych w 2023 roku - ranking

Artykuł sponsorowany

Odkurzacz pionowy to nowoczesny sprzęt, który świetnie sprawdzi się zarówno na mniejszych, jak i większych powierzchniach. Jest nie tylko bardzo funkcjonalny, ale także poręczny i wygodny. Sprawdź poniższy ranking i dowiedz się, jakie odkurzacze pionowe są warte Twojej uwagi.

Top 10 odkurzaczy pionowych w 2023 roku - nasz ranking
Top 10 odkurzaczy pionowych w 2023 roku - nasz ranking
Media expert

1. DYSON V15 Detect Absolute

Ranking odkurzaczy otwiera bezprzewodowy odkurzacz DYSON V15 Detect Absolute. Ten niezwykle lekki, bo zaledwie 3 kilogramowy odkurzacz, posiada 3 tryby mocy ssania oraz wymienny akumulator. Odkurzacz może pracować nieustannie przez 60 minut, a po zakończeniu pracy ładowany jest przy pomocy ściennej stacji ładującej - co sprawia, że jest zawsze gotowy do ponownego użycia.

2. SAMSUNG BESPOKE Jet VS20A95843W Complete

Bespoke Jet to urządzenie, które znacznie ułatwi Ci sprzątanie. Odkurza zarówno podłogi twarde, jak i miękkie dywany, a dzięki zintegrowanej stacji czyszczącej automatycznie opróżnia pojemnik na kurz. Ponadto, odkurzacz wyposażony został w wyświetlacz, który pozwala na monitorowanie pracy urządzenia.

3. TEFAL X-Force Flex 12.60 Aqua TY98C0

Silnik Digital Force zapewnia wysoką moc ssącą, a wydajna bateria 25,2V umożliwia aż 45 minut pracy w trybie bezprzewodowym, co pozwala na niezwykle skuteczne odkurzanie podłóg i dywanów. X-Force 12.60 posiada także inteligentny tryb AUTO, dzięki któremu sam wykrywa typ podłoża i automatyczne dostosowuje moc odkurzania.

4. TEFAL X-Force Flex 9.60 Aqua TY20C4

Niezwykła konstrukcja tego odkurzacza gwarantuje lekkość i wygodę odkurzania. Moduł ręczny waży jedynie 1,1kg, a cały odkurzacz to waga 2,2kg. Odkurzacz wyposażony został w silnik Digital Force - który zapewnia wysoką moc ssącą, a także w wyjmowaną baterię 18V - która pozwala na nieprzerwaną pracę w ciągu 45 minut. Dzięki innowacyjnej głowicy możliwe jest jednoczesne mopowanie i odkurzanie, co pozwala zaoszczędzisz aż 50% czasu w trakcie sprzątania.

5. ELECTROLUX Ultimate 700 Turbo Drive EP71U142XN

Ten odkurzacz został zaprojektowany tak, aby codzienne odkurzanie nie było męczące. W tym celu wagę zredukowano do zaledwie 2kg. ULTIMATE 700 Turbo Drive pomaga skutecznie pozbyć się sierści zwierząt, piachu i większości zabrudzeń z podłóg twardych, a także z dywanów. Urządzenie może pracować 10 minut w trybie maksymalnej pracy silnika, 40 minut przy uruchomionym trybie minimalnym, oraz 50 minut w trybie z jednostką ręczną.

6. BISSELL CrossWave HF3 Cordless Select 3639N

Te nowoczesne urządzenie dostosowane zostało do potrzeb dużych domów, w których przebywają zwierzęta. Odkurza i jednocześnie myje różnego rodzaju nawierzchnie, a ponadto pozwala na codzienne sprzątanie całego domu z bieżących zabrudzeń, takich jak np.: kurz, okruchy, piasek, sierść, błoto. Skutecznie pomaga pozbyć się także płynów - np. rozlanego mleka czy też soku.

7. BOSCH Unlimited BBS611LAG

Moduł odkurzacza ręcznego waży zaledwie 1,4kg, a całe urządzenie - 2,3 kg. To sprawia, że możesz swobodnie odkurzyć nie tylko podłogi, ale także sufit. Dodatkowo, odkurzacze z linii Unlimited posiadają bezszczotkową technologię silnika, dzięki której cyfrowy silnik jest nie tylko silny, ale także niezawodny i bezemisyjny.

8. AMICA Joran VM 9001

Ten odkurzacz to połączenie odkurzacza ręcznego i pionowego w jednym urządzeniu. Odkurzacz umożliwia łatwe sprzątanie trudno dostępnych miejsc, a dzięki odczepianej długiej rurze teleskopowej daje możliwość odkurzenia samochodu lub mebli.

9. SHARK ICZ260EUT

Urządzenie z łatwością poradzi sobie z czyszczeniem dywanów i twardych podłóg. Głowica podciśnieniowa łączy w sobie dwie napędzane silnikiem obrotowe szczotki, które umożliwiają łatwe przełączanie się z dywanów na twarde podłogi - bez konieczności zmiany nasadek.

10. DREAME R10

Ranking zamyka bezprzewodowy odkurzacz pionowy Dreame R10. Urządzenie oferuje moc ssania sięgającą 120 AW, a ponadto zapewnia innowacyjną filtrację. Odkurzacz wyposażony został w kilka praktycznych szczotek, dzięki którym możliwe jest precyzyjne wyczyszczenie różnego rodzaju powierzchni.

    Więcej o:

Skomentuj:

Top 10 odkurzaczy pionowych w 2023 roku - ranking