Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zmiękczacze wody Buderus Logawater Soft dla lepszego samopoczucia każdego dnia

Materiały prasowe

Nowoczesne i kompaktowe zmiękczacze wody Logawater Soft marki Buderus
Nowoczesne i kompaktowe zmiękczacze wody Logawater Soft marki Buderus
Fot. Buderus

Odkryj zalety wysokiej jakości wody dzięki kompaktowym zmiękczaczom wody Logawater Soft WE400/WE800i:

  • Komfort i przyjemność miękkiej wody
  • Dłuższa żywotność urządzeń i armatury
  • Niższe koszty eksploatacji
  • Zdalne i intuicyjne sterowanie

Nowoczesne i kompaktowe zmiękczacze wody Logawater Soft od Buderus chronią rury wodociągowe i sprzęt AGD przed osadzaniem się kamienia. Wyposażone są w pojemnik na sól, kolorowy wyświetlacz i opcjonalne połączenie z aplikacją, co zapewnia wygodną obsługę.

Twarda woda sprzyja osadzaniu się kamienia, co skraca żywotność rur i urządzeń AGD, takich jak pralki i zmywarki. Również skóra i włosy cierpią podczas kąpieli. Najlepszym rozwiązaniem jest kompaktowy zmiękczacz wody pitnej Logawater Soft, który wykorzystuje proces wymiany jonowej do zamiany jonów wapnia i magnezu na jony sodu, co skutkuje miękką wodą. Zmiękczacze Logawater Soft dostępne są w dwóch wariantach: WE400 i WE800i, z pojemnością złoża odpowiednio 9, 14, 22 i 26 litrów dla WE400 oraz 22 i 26 litrów dla WE800i.

Zasada działania

Zajmujący niewiele miejsca zmiękczacz wody można łatwo zintegrować z systemem wody pitnej. Miękka woda jest wytwarzana dzięki zasadzie wymiany jonowej: Logawater Soft zawiera żywicę z jonami sodu, która wymienia jony wapnia i magnezu na jony sodu. Gdy żywica jest nasycona, do jej regeneracji używa się soli. Jest to bardzo wygodne, gdyż tabletki soli wsypuje się bezpośrednio do odpowiedniej komory. Model WE800i wyposażony jest w pierścień świetlny LED, sygnalizujący niski poziom soli, co pozwala na monitorowanie poziomu soli bez otwierania pokrywy.

System sterowania

Kompaktowe zmiękczacze wody Logawater Soft posiadają zaawansowany system sterowania, który zapewnia gotowość urządzenia do pracy. Sterowanie odbywa się za pomocą kolorowego, a w modelu WE800i również dotykowego, wyświetlacza. Istnieje także możliwość połączenia z aplikacją MyBuderus (model WE400 wymaga dodatkowego modułu do komunikacji zdalnej). Dzięki aplikacji można monitorować urządzenie, wyświetlać usterki i informować o konieczności uzupełnienia soli. Panel sterowania jest przyjazny dla użytkownika i intuicyjny w obsłudze.

Jakość marki Buderus

Urządzenia są wyposażone w zabezpieczający zawór przelewowy, który działa na zasadzie pływaka i odcina dopływ wody, gdy poziom wody w urządzeniu jest zbyt wysoki, chroniąc pomieszczenie przed zalaniem. Zmiękczacz wody sprawdzi się w każdym pomieszczeniu dzięki wysokiej jakości czarnej obudowie, szklanej pokrywie, kolorowemu wyświetlaczowi dotykowemu i pierścieniowi świetlnemu LED.

Aby prawidłowo dobrać wielkość kompaktowego zmiękczacza wody, należy znać aktualną twardość wody oraz średnie miesięczne zużycie w gospodarstwie domowym. Najlepiej, aby odpowiedni model dobrał wyspecjalizowany instalator.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zmiękczacze wody Buderus Logawater Soft dla lepszego samopoczucia każdego dnia