Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Zwiększ atrakcyjność swojej łazienki dopierając odpowiednią kabiną prysznicową

sponsorowany

CADURA CAE2 G+D A68 WHITE LINE
CADURA CAE2 G+D A68 WHITE LINE
SanSwiss

CADURA GOLD LINE - Minimalizm formy i funkcjonalność rozwiązań

CADURA GOLD to odpowiedź na coraz mocniejszy trend rynkowy odnośnie koloru złotego w łazience. Kabina prysznicowa z elementami w kolorze złota idealnie komponuje się w nowoczesnych, luksusowych wnętrzach. Oryginalny design okuć, ergonomiczny i niezwykle nowoczesny uchwyt oraz 6 mm szkło hartowane uszlachetnione powłoką AQUAPERLE to podstawowe cechy kabin CADURA. Modele kabin z drzwiami wahadłowymi otwierają się zarówno na zewnątrz jak i do środka kabiny. W kabinach z drzwiami przesuwnymi zastosowaliśmy nowoczesny system „Soft open/close” gwarantujący ciche domykanie drzwi kabiny podczas użytkowania. Seria kabin CADURA to propozycja dla osób, które cenią sobie komfort i wyszukany styl.

CADURA BLACK LINE - Inspirująca elegancja w matowej czerni

CADURA BLACK to najnowsza kolekcja kabin prysznicowych SanSwiss z elementami w tonacji matowej czerni. Stanowi doskonałe połączenie maksymalnej funkcjonalności produktu z minimalistyczną estetyką formy. Czarny kolor jest klasyką trendów i ekstrawagancją współczesnego designu. Kolekcja została stworzona z myślą o osobach, które cenią sobie klasyczną elegancję czerni, nowoczesne wzornictwo i najwyższą jakość. Ich wzajemne przenikanie jest esencją loftowego i modernistycznego designu, który nadaje wnętrzu łazienki przestrzeni, ładu i prostoty. Więcej informacji na temat nowej kolekcji czarnych kabin CADURA BLACK można znaleźć na stronie www.sanswiss.pl.

CADURA WHITE LINE - Proste piękno i ekstrawagancja

CADURA WHITE to najnowsza kolekcja białych kabin prysznicowych. To odważne połączenie prostoty bieli i minimalistycznego wzornictwa. Propozycja dla osób odważnych, których pasją jest odkrywanie nowych, ekstrawaganckich rozwiązań. Kolekcję WHITE LINE cechuje lekkość jaką nadaje jasny, biały matowy kolor. Kolor, którego subtelność i naturalność z jaką dostosowuje się do otaczającej przestrzeni, pozwala na stworzenie spokojnej ale niezwykle wyrazistej aranżacji. Białe, matowe wykończenie kabin prysznicowych to obecnie jedna z najciekawszych propozycji, doskonale wpisująca się we współczesne trendy wzornictwa i designu w branży wyposażenia wnętrz i łazienek. Więcej informacji na temat nowej kolekcji kabin CADURA WHITE można znaleźć na stronie www.sanswiss.pl.

    Więcej o:

Skomentuj:

Zwiększ atrakcyjność swojej łazienki dopierając odpowiednią kabiną prysznicową