Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pomysł na prysznic

(red.)

Zwykła kabina czy wnęka na prysznic mogą stanowić interesujący element kompozycji w łazienkowym wnętrzu. Wystarczy mieć na nie pomysł.

DO JEDNORAZOWEJ PUBLIKACJI
Prysznic bez progów. By dno natrysku mogło znajdować się na poziomie podłogi, podłączenie do kanalizacji - wraz z syfonem - musi się mieścić w grubości stropu i podkładu podłogowego lub podłogi na gruncie
FOT. HANS GROHE
Choć nic nie zastąpi wygodnej wanny, to tempo życia sprawia, że nie zawsze mamy czas czekać, aż napełni się ona wodą... Na co dzień znacznie praktyczniejszym rozwiązaniem okazuje się prysznic. A przy tym - ku radości ekologów - pozwala zaoszczędzić tak dziś cenną wodę (oczywiście pod warunkiem, że nie korzystamy z niego zbyt długo). Współczesny prysznic może stać się też atrakcyjnym gadżetem, urozmaicającym wystrój łazienki.

Zobacz nietypowy prysznicObecnie popularnością cieszą się kabiny z jak najmniejszą liczbą profili i elementów konstrukcyjnych. Najchętniej wybierane są drzwi z zawiasami, czyli bezramowe. Wszelkie dodatki do szkła muszą być srebrne i błyszczące. Powoli odchodzi się od białych profili. Wykorzystanie dużych, przejrzystych tafli szkła bez profili sprawia, że kabina prysznicowa nie przytłacza łazienki.

Do minimalistycznej kabiny przydadzą się modne ostatnio, wyróżniające się często prostym wzornictwem baterie podtynkowe. Są chętnie wybierane, ponieważ zajmują mało miejsca w przestrzeni kabiny. Trzeba jednak zwrócić uwagę przy kompletowaniu poszczególnych elementów systemu na to, żeby oprócz górnej wylewki (deszczownicy), znalazła się w nim słuchawka z wężem. Jest niezastąpiona do mycia ścianek kabiny.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień praktyczne i fachowe porady o budowaniu i remoncie domu w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład / Zapisz się    Więcej o:

Skomentuj:

Pomysł na prysznic