Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Konkurs Noworoczny - zwycięzcy

red.

Znamy już zwycięzców naszego wielkiego Konkursu Noworocznego. Poniżej nasi Czytelnicy znajdą pełną listę nagrodzonych osób. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

konkurs
Konkurs noworoczny
Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym Czytelnikom za przysyłanie zgłoszeń konkursowych i za ciekawe odpowiedzi - dowiadywaliśmy się z przyjemnością, dlaczego lubicie czytać miesięcznik Ładny Dom. Wybór nie był łatwy, ale jury ostatecznie wybrało 20 zwycięzców. Gratulujemy!

Nagroda: 3000 zł na dowolny projekt domu z bazy www.extradom.pl

Zwycięzcy:

- Pani Katarzyna z Wrocławia za hasło: "Zawierzyłam i wiem, że się nie zawiodę."

- Pani Rita z Radomia za hasło: "Ładny Dom jest jak mój przyjaciel pies, który cierpliwie na mnie czeka i ma nosa do wyczuwania smakowitości."

- Pan Łukasz z Wrocławia za hasło: "Ładny dostarcza mi oceanu ciekawych pomysłów, morza inspiracji, strumienia nowości, potoku wigoru i wodospadu wspaniałego humoru przez cały rok!"

Nagroda: 3000 zł na zakup Uni-Maty Plus - wełny Isover do izolacji poddaszy, o podwyższonej izolacyjności i znakomitej sprężystości

Zwycięzcy:

- Pani Justyna z miejscowości Borzytuchom za hasło: "Znajduję w nim odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Zawiera wiele praktycznych porad i inspiracji, dzięki którym popełniam mniej błędów. Jest super."

- Pan Kamil z miejscowości Trzcianka za hasło:,,Czytam Ładny Dom, bo na gwałt potrzebuję wiedzy i inspiracji - budowa start styczeń 2015, ekologicznie i energooszczędnie w obrębie Książańskiego Parku Krajobrazowego."

Nagroda: 55 l ekskluzywnej farby SuperLatex Classic marki Sigma Coatings o wartości do 3000 zł od firmy Dekoral

Zwycięzca:

- Pani Ilona z Sobolewa za hasło: "Ładny Dom inspiruje mnie i kusi, woła: dziś mnie kupić musisz! Musisz czytać mnie z zapałem, bo dla Ciebie ja powstałem. Ładny Dom więc kupuję, bo od lat mnie inspiruje!"

Nagroda: superoszczędne okno dachowe FTT U6 THERMO z kołnierzem uszczelniającym i markizą AMZ od firmy FAKRO

Zwycięzca:

- Pani Paulina z miejscowości Krzywiń za hasło: "Mam ochotę na coś szalonego. Może dach wyremontuję lub garaż dobuduję? Poddasze urzadzę? Czy na pewno zdążę? Wtedy Ładny Dom kupuję, on zawsze mnie ratuje."

- Pan Grzegorz z za hasło: "Czytam Ładny Dom, bo w nim porad grom. Jak urządzić kuchnię całą i na strychu mieszkać śmiało! Jeśli chcesz wzruszyć drugą połowę, biegnij do kiosku po wydanie nowe!!!"

Nagroda: drzwi Renodoor Plus w okleinie Golden Oak firmy Hörmann

Zwycięzca:

- Pani Marzena z miejscowości Wydminy za hasło: "Gdy mój dom to plac budowy, remont daje w kość... Mam tego dość!!! Wtedy Ładny Dom kupuję, to pismo mnie tak inspiruje, że Mój Dom na Ładny Dom w mig wyremontuję!"

Nagroda: automatyczna brama garażowa Renomatic w okleinie Golden Oak z napędem od firmy Hörmann

Zwycięzca:

- Pani Halina z Rybnika za hasło: "Od wielu, wielu lat marzę o własnym domku. I mam już projekt i pozwolenie na budowę i zaczynam... oczywiście z Wami."

Nagroda: rodzinny weekend w domku na wodzie Livaqua

Zwycięzcy:

- Pani Ewa z Książenic za hasło: "Czytam Ładny Dom, bo jest bogatym źródłem wiedzy o budownictwie i jest tworzony z pasją :)"

- Pani Sylwia z Rumi za hasło: "Ładny Dom to fascynująca gazeta. Z mnóstwem pomysłów dla kobiety i faceta. To już nie problem urządzanie i budowa. Ładny Dom to sukcesu więcej niż połowa :)"

- Pan Jarosław z Głogowa za hasło: "Czytam Ładny Dom, bo jestem młodym mężczyzną, mam już syna, posadziłem już drzewo i do pełni szczęścia brakuje mi tylko własnego domu, dlatego czytam powyższą gazetkę uważnie, aby posiąść jak największą wiedzę do samodzielnej budowy wymarzonego domu".

Nagroda: 3000 zł na zakup produktów do kompletnego systemu dociepleń Termoorganika

Zwycięzcy:

- Pan Krzysztof z Koła k. Konina za hasło: "Ładny Dom pozwala mi zrealizować wszystkie 365 pomysłów mojej żony na remont"

- Pan Tomasz z miejscowości Boronów za hasło: Czytam "Ładny Dom", bo remontuję stary dom, ciężko mi to idzie, efektu nie widać, wiec trzeba poczytać!"

Nagroda: zestaw narzędzi marki BOSCH: Akumulatorowa wkrętarka i oscylacyjne narzędzie wielofunkcyjne

Zwycięzcy:

- Pani Aneta z Wrocławia za hasło: "Czytam Ładny Dom, bo nie często się zdarza, żeby ktoś miał więcej pomysłów ode mnie"

- Pan Jacek z Warszawy za hasło: "Ładny Dom to porad bezcennych jest tom"

- Pani Alicja z Katowic za hasło: "Bez tej lektury mój dom byłby nudny i ponury!"

- Pani Sandra z Gdańska za hasło: "Czytam Ladny Dom, bo czerpię z niego inspiracje, wiem jak zrobić elewacje oraz izolacje. Do tego same ciekawe ilustracje, za to dla Was na stojąco owacje."

- Pan Maciej z Warszawy za hasło: "Facet powinien zbudować dom, a trzeba wiedzieć jak to zrobić"

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail: Zobacz przykład

>

Skomentuj:

Konkurs Noworoczny - zwycięzcy