Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pokój dla czterolatki: w pastelowej odsłonie

Kalina Latosińska

Dziewczynki lubią róż. Jeżeli chcemy uciec od jego nadmiaru w pokoju dziecka, postawmy na kolorystykę zahaczającą o delikatne odcienie błękitów, beżów i mięty.

14048685 https bi
Pokój Julii. Fot. Ewa Witczak, standupfashion.com

Po takie rozwiązanie sięgnęła Ewa Witczak, która prowadzi blog standupfashion.com, na którym oprócz stylizacji modowych, prezentuje swoje podpowiedzi i propozycje dotyczące aranżacji wnętrz. Projektując pokój dla swojej córki, zastosowała metodę półśrodka: cukierkowe są tylko dodatki.

- Ulubionym kolorem Julii jest oczywiście róż, ale udało nam się dojść do porozumienia - mówi blogerka. - Pokój ma jasnoturkusowe ściany i białe meble. Różowe są tylko niektóre elementy wystroju. Meble zostały tak skonstruowane, że będą "rosły" razem z dzieckiem. Dziś lekkości i, jak to mówi Julia, "różowatości", dodają im uchwyty w kształcie kwiatków. Z roku na rok takich różowych akcentów będzie pewnie coraz mniej. Planuję również przemycić trochę szarości, która z różem wygląda świetnie.

pokójPokój Julii. Fot. Ewa Witczak, standupfashion.com

- Kiedyś obiecałam Julii, że namaluję jej coś na ścianie, ale co tydzień zmieniała zdanie odnośnie wzoru, więc z tego jej niezdecydowania zrodził się pomysł ściany marzeń - dodaje Ewa. - Kupiłam laminowaną fototapetę pasującą kolorystycznie do pokoju, otoczyłam ją ramką z listewkami styropianowymi i od tej chwili Julia przykleja tam swoje marzenia w postaci rysunków. Tym sposobem moja księżniczka realizuje się twórczo, a ja nie muszę się martwić o stan ściany, bo laminat można z łatwością umyć.

  Fototapeta lateksowa Abstract Lines z laminatem, 180x100 cm, cena 231 zł, Fototapeta4u.pl 

Do tego wnętrza pasowałyby również:

children room with two bedsFototapeta lateksowa Two Cute Owls, 300x180 cm, 483 zł, Fototapeta4u.pl

girl's bedroom Fototapeta Cute Vintage Ditsy, wzór przykładowy, Fototapeta4u.pl

naklejkaNaklejka lateksowa Beautiful Fairy, 80x40, 109 zł, Fototapeta4u.pl

   Naklejka lateksowa Bird House, 120x60, 109 zł, Fototapeta4u.pl

Skomentuj:

Pokój dla czterolatki: w pastelowej odsłonie