Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia biała z drewnem na trzy sposoby. Jedno wnętrze trzy aranżacje

Tekst: Ilona Szajkowska, wybór przedmiotów: Joanna Zduniak

Biała kuchnia to coraz częstszy wybór. Biel, przy wielu swoich zaletach, ma też jednak trochę wad. Kuchnia może wydawać się chłodna, sterylna. Warto wziąć pod uwagę wspaniałą cechę bieli - wszystko do niej pasuje! Jedną kuchnię zaaranżowaliśmy na trzy sposoby.

Biała kuchnia z drewnem: malinowy zakątek

Kuchnia biała połączona z drewnem.Dzięki ciepłym kolorom ścian oraz dodatków sterylna kuchnia stała się miłym i przytulnym miejscem. Świeża zieleń, zmysłowy kolor malin i kwiatowy wzór na tapecie tworzą atmosferę wiecznego lata. Są to również barwy bardzo apetyczne, sprzyjające delektowaniu się posiłkami. Materiał, z którego zrobiono stół i krzesła, nawiązuje do odcienia drewnianych blatów i podkreśla nastrój wnętrza. Również dywanik wpasował się w panujący tu sielankowy styl. Taka kuchnia wydaje się idealnym miejscem rodzinnych spotkań.

Kuchnia biało-czarno-drewniana to w 100% kuchnia nowoczesna. Czerń i biel to wyjątkowo szykowne, wyraziste zestawienie. Modne od wielu lat, pozostaje synonimem elegancji i uniwersalności. Stylizacje utrzymane w tych kolorach to absolutna klasyka. Jednak przy urządzaniu czarno-białego wnętrza potrzebna jest staranność oraz wyczucie równowagi i harmonii. Zbyt dużo bieli może wywołać efekt dojmującego chłodu; nadmiar czerni zmniejszy optycznie wnętrze i sprawi, że będzie się wydawało nieco ponure. Dlatego ten klasyczny duet, choć bardzo efektowny, nie jest wcale łatwy.

Biała kuchnia - drewniany blat. Jakie płytki?

Połączenie bieli z różnymi odcieniami koloru niebieskiego nieodparcie kojarzy się z greckimi wyspami. Ożywiająca mozaika na ścianie wprowadza iście wakacyjny nastrój do kuchni. Ten kolaż barw podziwiamy, spędzając urlop na Cykladach. Powtarza on barwy morza otaczającego archipelag - błękit i  turkus spokojnej tafli, granat wzburzonych fal i biel ich grzyw. Podobnymi kolorami najwyraźniej zainspirował się stylista tej kuchni. Jak się czujemy w takim wnętrzu? Odpoczywamy, nabieramy dystansu, cieszymy się codziennością. A także pozwalamy sobie na marzenia.

Skomentuj:

Kuchnia biała z drewnem na trzy sposoby. Jedno wnętrze trzy aranżacje