Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Mis En Demeure nareszcie w Polsce!

red.

Ekskluzywne meble oraz unikalne akcesoria i elementy dekoracyjne marki Mis En Demeure znane na całym świecie, niedługo pojawią się również w Polsce. Na początku października, showroom Mis En Demeure po raz pierwszy otworzy swe podwoje przed polskimi klientami.

14538539 https bi

Siedziba Mis En Demeure znajdować się będzie przy ulicy Mokotowskiej 45 - jednej z bardziej prestiżowych ulic stolicy, nie bez powodu nazywanej przez niektórych Paryżem Warszawy. Dla francuskiej, luksusowej marki trudno o lepszą lokalizację.

mat. prasowe

Marka Mis En Demeure została stworzona w 1993 roku przez Philippe'a Daraux i od tamtego czasu podbija serca miłośników designu i pięknych wnętrz na całym świecie. Francuska marka obecna w ponad 70 krajach i współpracująca z ponad tysiącem dystrybutorów, zachwyca bogatą i wyszukaną ofertą. Ekskluzywne meble oraz elementy dekoracyjne w zaskakujący sposób łączą w sobie przeszłość ze współczesnością, klasykę z ekstrawagancją.

mat. prasowe

Inspiracją dla Mis En Demeure jest przede wszystkim styl francuski. Kolekcje ekskluzywnej marki przenoszą w czasy Ludwika XIV, Ludwika XV oraz przywodzą na myśl pełne przepychu apartamenty Ludwika XVI. W wyraźny sposób nawiązują również do stylu cesarstwa, jak i Napoleona III. Niepowtarzalny klimat minionych wieków połączony z nowoczesną formą sprawia, że meble i dodatki Mis En Demeure stają się przedmiotami z duszą, które pozwalają na stworzenie unikalnych wnętrz z charakterem. Marka Mis En Demeure, która w tym roku świętuje swoje dwudziestolecie to symbol elegancji, wysokiej jakości i wyjątkowych rozwiązań gwarantujących satysfakcję nawet najbardziej wymagających klientów.

Skomentuj:

Mis En Demeure nareszcie w Polsce!