Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jadalnia: stół z jednego kawałka drewna

red.

Aby jadalnia stała się wyjątkowym miejscem, warto by zawierała w sobie ciepłe akcenty. Ponadczasowym rozwiązaniem może być drewniany stół o formie awangard, wykonany z  jednego kawałka drewna.

14639911 https bi
fot. serwis prasowy Trebord

Stoły jadalne proponowane przez projektantów Trebord mogą stanowić idealny element wyposażenia każdej jadalni.

Najbardziej charakterystyczną, a zarazem niepowtarzalną częścią takiego stołu jest wykonany ręcznie blat. Naturalne drewno przyciąga wzrok, ponieważ zachowuje naturalny kształt pnia drzewa z nieregularnymi krawędziami, ukształtowanymi w sposób samoistny przez naturę.

  fot. serwis prasowy Trebord

Warto wiedzieć, że tego typu stoły nie są wykonywane wyłącznie z drzewa dębowego. Wręcz przeciwnie, wybór jest ogromny - zaczynając od klonu, akacji, czereśni czy orzecha, a skończywszy na bardziej egzotycznych wariantach, jak sekwoja czy cedr. Każdy kawałek drewna jest unikalny - kolorystyka, wielkość, układ słojów czy faktura krawędzi. Nigdy nie powstaną dwa stoły o dokładnie tej samej formie, rozmiarach czy wyglądzie.

Na pewno warto starannie przemyśleć wybór gatunku drewna, z którego powstanie stół jadalny, tak by perfekcyjnie harmonizował z resztą pomieszczenia, stając się jednocześnie jego centralnym punktem.

Andrzej Samulski

Andrzej Samulski

 Andrzej Samulski

Skomentuj:

Jadalnia: stół z jednego kawałka drewna