Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak zaaranżować okno w jadalni?

red.

W jadalni, w której zazwyczaj jest niewiele więcej ponad stół i krzesła, okno szczególnie przykuwa uwagę. Warto zatem poświęcić więcej czasu jego aranżacji.

Aranżacja okna w jadalni
Aranżacja okna w jadalni
fot. Sylwester Rejmer

W jadalni zazwyczaj spotykamy się ze znajomymi i rodziną. Rodzinne obiady i uroczyste kolacje wymagają odpowiedniej oprawy. Ważną rolę w tym pomieszczeniu odgrywają okna. Obok stołu i krzeseł przyciągają największą uwagę. Sposobów na ciekawą aranżację okna w jadalni jest wiele. Możemy postawić na tradycyjne zasłony i firany, jak i częściej teraz wybierane rolety oraz żaluzje. Ważne, żeby okna i całego pomieszczenia nie przytłoczyć. Wymyślne dekoracje i upięcia już odeszły w niepamięć. Lepiej postawić na naturalność i prostotę.

Jeśli mamy w jadalnie ładne okna można całkowicie zrezygnować z firan i skoncentrować się na zasłonach. Musimy także wziąć pod uwagę czy pokój jest mocno nasłoneczniony i czy będziemy zaciemniać okna. Jeśli nie, pierwszorzędne znaczenie będą mieć walory dekoracyjne okiennej aranżacji. A nawet jeśli okna wymagają zaciemnienia, to nowoczesne żaluzje i rolety prezentują się na tyle atrakcyjnie, że także zdobią okno.

ZOBACZ ARANŻACJE OKIEN W JADALNI >>

Skomentuj:

Jak zaaranżować okno w jadalni?