Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Klasyka wiecznie młoda: uniwersalna porcelana stołowa Villeroy & Boch

red.

Trzy kolekcje: szlachetna Anmut, królewska Royal i czarująca White Pearl. Wszystkie zaprojektowane z myślą o miłośnikach klasycznego kanonu piękna, wielbionego do dziś za prostotę i umiar. To biała porcelana stołowa Villeroy & Boch o lekkich, harmonijnych ztałtach, której niestraszne są modowe zawieruchy. Zawsze ładna, zawsze doskonała, zawszewzorcowa. Po prostu classicus. Trzy kolekcje: szlachetna Anmut, królewska Royal i czarująca White Pearl. Wszystkiezaprojektowane z myślą o miłośnikach klasycznego kanonu piękna, wielbionego do dziś zaprostotę i umiar. To biała porcelana stołowa Villeroy & Boch o lekkich, harmonijnychkształtach, której niestraszne są modowe zawieruchy. Zawsze ładna, zawsze doskonała, zawszewzorcowa. Po prostu classicus.

15033474 https bi

fot. serwis prasowy

Anmut - ponad 60 lat na topie

Zaczęło się w 1950 r. Wtedy właśnie niemiecki designer Karl Leutner zaprojektował zastawę stołową Anmut dla Villeroy & Boch. Potem sprawy potoczyły się szybko! Już rok później kolekcja została nagrodzona złotym medalem na Triennale w Milanie. Entuzjazm międzynarodowego jury podzielili również prywatni użytkownicy: seria do dziś gości na domowych stołach i cieszy się niesłabnącą popularnością. Co stoi za takim sukcesem? Najwyższej jakości materiały, klasyczny design oraz szeroka oferta produktów. Wszystkie naczynia Anmut są wykonane ze szlachetnej porcelany premium, a ich czysta biel doskonale współgra z harmonijnymi, minimalistycznymi formami. Zarówno zastawa kawowa, jak i różnej wielkości talerze, miseczki i wazy charakteryzują się delikatnymi, zaokrąglonymi liniami. Tutaj nie potrzeba żadnych zdobień: ani fantazyjnych kształtów, ani barwnych wzorów. Bo ideałem piękna jest szlachetna prostota!

 fot. serwis prasowy

Royal - klasyka, która pozwala na aranżacyjne szaleństwa

Śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja - wszystkie te posiłki mogą być podane po królewsku. Wystarczy wprowadzić na stół elegancką porcelanę Royal Villeroy & Boch! Jej klasyczne kształty oraz brak motywów dekoracyjnych sprawiają, że idealnie komponuje się z różnego rodzaju dodatkami: barokowymi karafkami, nowoczesnymi kieliszkami czy minimalistycznymi pucharkami.

Lśniąca biel naczyń przyciąga spojrzenia i daje wiele możliwości aranżacyjnych. Miłośnikom wyrazistych barw zastawa spodoba się w otoczeniu kobaltowego obrusa i amarantowych serwetek. Zwolennicy spokojnych kompozycji przystroją nią drewniany, ukwiecony jasnymi tulipanami stół. Kolekcja Royal to także szeroki wybór produktów. W serii znajdziemy nie tylko różnej wielkości talerze, miseczki czy filiżanki, lecz również kieliszek na jajko, tacę oraz maselniczkę. Praktycznie i z klasą!

  fot. serwis prasowy

White Pearl - czar dawnych lat

Styl retro powraca! A wraz z nim: rzeźbione, ciężkie komody, płócienne abażury obszyte koronką i szykowna zastawa White Pearl Villeroy & Boch. To kolekcja, która jest jak prawdziwa dama - wytworna, a jednocześnie subtelna i pełna wdzięku. Jej siła tkwi w prostocie: miękkich liniach i lekkiej formie. Jedynymi zdobieniami białej porcelany są delikatne, tłoczone ornamenty: eleganckie lamówki oraz pionowe pasy. Pojawiają się one na dzbankach, cukiernicy, mleczniku, miseczce sałatkowej, wazach i spodkach. Zastawę uzupełniają różnej wielkości talerze oraz filiżanki. Do stosowania i na co dzień, i od święta!

 

Porcelana z wszystkich trzech kolekcji - Anmut, Royal i White Pearl - jest przystosowana do myciaw zmywarce i używania w kuchence mikrofalowej.

    Więcej o:

Skomentuj:

Klasyka wiecznie młoda: uniwersalna porcelana stołowa Villeroy & Boch