Grovemade Office Collection: luksus na twoim biurku

red.

Grovemade Office Collection to elegancki, funkcjonalny i wygodny zestaw biurowy zaprojektowany by optymalnie wykorzystać przestrzeń do pracy.

Zestaw na biurko Grovemade Office Collection
Zestaw na biurko Grovemade Office Collection
Fot. grovemade.com
Organizacyjny jest to, co robisz, zanim zrobisz coś, tak, że gdy robisz to, to nie jest wszystko pomieszane. - Alan Alexander Milne
Istnieją trzy codzienne nawyki nauczyłem się ćwiczyć podczas pracy w domu: preferowaniu "Skrzynka" (fizyczne bądź cyfrowe), stale zminimalizowanie bałaganu i maksymalizację użytecznej przestrzeni dyskowej. Podczas gdy pierwsze dwa nawyki są behawioralne, ostatnia wymaga planowania i wykorzystania odpowiednich narzędzi organizacyjnych, czy to za spory przedmioty rozrzucone biurku lub plików w pulpicie komputera.

Poszczególne elementy wykonane są z drewna o ciepłym odcieniu oraz skóry.W skład zestawu wchodzą: stojak pod monitor, podkładka pod klawiaturę, podkładka pod mysz, eleganckie notesy oprawione w skórę, stojak do ładowania smartfona, pojemniki na spinacze i długopisy, lampka i mini doniczki. Zewnętrzny dysk cyfrowy schowany jest w eleganckim pudełku.

Ten luksusowy zestaw na biurko pomoże utrzymać porządek i ułatwi organizację pracy.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Skomentuj:

Grovemade Office Collection: luksus na twoim biurku