Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Niesamowita metamorfoza domu w Maryland

red.

Patrząc na zdjęcia sprzed metamorfozy, na prawdę trudno uwierzyć, że to ten sam dom!

eśli obejrzałeś zdjęcia oryginalnego domu (patrz niżej!), Że nigdy nie wierzą, żethe Halcyon Woods Rezydencja byłathe sama w domu. Położony w Easton, Maryland, to prywatna rezydencja ma pełne wnętrze remont, który obejmował niestandardowe kuchnia, salon, sypialnie, przestrzenie zewnętrzne oraz taras pergola. Reakcja na projekt była Shinberg.Levinas ogromny projekt i Oehme van Szwecja & Associates obsługiwane projektowania krajobrazu.
Na zewnątrz znajduje się tarasthe długości domu ia ogromna pergola na pokrycie części, pomagając zachować niektóre słońca w zatoce.
Cegła została pomalowana na biało pomagając bardziej nowoczesny wygląd oryginalnej konstrukcji.
TheWnętrze zostało otwarte poprzez usunięcie ściany, aby stworzyć dużą, otwarta przestrzeń życiową, która zawiera dwa kominki i okna sięgające od podłogi do sufitu i drzwi przesuwne szklane.
Kocham jak najbardziej wszystko jest białe, ale z akcentami pomarańczy i blado niebiesko-szary.
Shinberg.Levinas zaprojektował własny, zupełnie białą kuchnię, która jeszcze znajduje się świetlik nad wyspą.
ABoardwalk prowadzi mieszkańców do wody.

Rezydencja Halcyon Woods w Easton, Maryland przeszła generalny remont, który objął nie tylko wnętrza domu, ale i taras oraz ogród. Autorem i realizatorem projektu jest pracownia Shinberg.Levinas. Zielenią zajęli się architekci krajobrazu z Oehme van Sweden & Associates.

Wzdłuż domu ciągnie się ogromny taras, częściowo przykryty pergolą. Ceglana elewacja została pomalowana na biało, dzięki czemu, dom zyskał nowoczesny i schludny wygląd.

Wewnątrz domu zburzono kilka ścian, by stworzyć otwartą, jasną przestrzeń. Wrażenie to potęgują jeszcze wielkie przesuwne okna od podłogi do sufitu. We wnętrzu dominuje biel z pomarańczowymi i błękitnymi akcentami.

Skomentuj:

Niesamowita metamorfoza domu w Maryland