Niesamowita metamorfoza domu w Maryland

red.

Patrząc na zdjęcia sprzed metamorfozy, na prawdę trudno uwierzyć, że to ten sam dom!

dom
Niesamowita metamorfoza domu w Maryland. Zdjęcie po zmianie.
Fot. shinberglevinas.com
eśli obejrzałeś zdjęcia oryginalnego domu (patrz niżej!), Że nigdy nie wierzą, żethe Halcyon Woods Rezydencja byłathe sama w domu. Położony w Easton, Maryland, to prywatna rezydencja ma pełne wnętrze remont, który obejmował niestandardowe kuchnia, salon, sypialnie, przestrzenie zewnętrzne oraz taras pergola. Reakcja na projekt była Shinberg.Levinas ogromny projekt i Oehme van Szwecja & Associates obsługiwane projektowania krajobrazu.
Na zewnątrz znajduje się tarasthe długości domu ia ogromna pergola na pokrycie części, pomagając zachować niektóre słońca w zatoce.
Cegła została pomalowana na biało pomagając bardziej nowoczesny wygląd oryginalnej konstrukcji.
TheWnętrze zostało otwarte poprzez usunięcie ściany, aby stworzyć dużą, otwarta przestrzeń życiową, która zawiera dwa kominki i okna sięgające od podłogi do sufitu i drzwi przesuwne szklane.
Kocham jak najbardziej wszystko jest białe, ale z akcentami pomarańczy i blado niebiesko-szary.
Shinberg.Levinas zaprojektował własny, zupełnie białą kuchnię, która jeszcze znajduje się świetlik nad wyspą.
ABoardwalk prowadzi mieszkańców do wody.

Rezydencja Halcyon Woods w Easton, Maryland przeszła generalny remont, który objął nie tylko wnętrza domu, ale i taras oraz ogród. Autorem i realizatorem projektu jest pracownia Shinberg.Levinas. Zielenią zajęli się architekci krajobrazu z Oehme van Sweden & Associates.

Wzdłuż domu ciągnie się ogromny taras, częściowo przykryty pergolą. Ceglana elewacja została pomalowana na biało, dzięki czemu, dom zyskał nowoczesny i schludny wygląd.

Wewnątrz domu zburzono kilka ścian, by stworzyć otwartą, jasną przestrzeń. Wrażenie to potęgują jeszcze wielkie przesuwne okna od podłogi do sufitu. We wnętrzu dominuje biel z pomarańczowymi i błękitnymi akcentami.

ZOBACZ ZDJĘCIA DOMU >>

Zdjęcie Beliani Sofa szara - COPENHAGEN 34175Zdjęcie Inter Link Sas LANA stolik kawowy białyZdjęcie Living Art Fotel BOUDOIR biały
Beliani Sofa szara - COPENH...Inter Link Sas LANA stolik ...Living Art Fotel BOUDOIR bi...
źródło:Okazje.info

Skomentuj:

Niesamowita metamorfoza domu w Maryland