Tapety w kwiatowe wzory

red.

Kwiaty graficzne, drobne, multikolorowe, duże i realistyczne - wybór tapet w kwiatowe wzory jest ogromny. Do tego można wybierać między tapetami papierowymi, winylowymi, na fizelinie oraz fototapetami.

tapeta w kwiaty, fototapeta, tapetowanie
Czas lawendy, 200 x 200 cm. lateksowa fototapeta (w ofercie inne materiały i wielkości), fixar.pl, 359,20 zł
Fot. producent

Tapety w kwiaty pasują do każdego pomieszczenia - salonu, sypialni, a nawet kuchni i łazienki. Przy tym współczesne wzory nie mają już nic wspólnego z babcinymi łączkami. Dostępne na rynku tapety w kwiatowe motywy są nowoczesne i pasują zarówno do tradycyjnie urządzonych wnętrz, jak i nowoczesnych. Wszystko zależy od dobrania właściwego motywu.

Na duże, graficzne kwiaty o wyrazistych kolorach mogą sobie pozwolić właściciele dużych mieszkań. Jednak nawet wówczas tapeta może zdominować całe mieszkanie. Jeśli chcemy tego uniknąć, lepiej pokryć nią tylko jedną ścianę bądź jej fragment. W małych wnętrzach najlepiej sprawdzą się delikatne i regularne wzory w jasnej kolorystyce.

Wybór kwiatów na tapetę jest o tyle "bezpieczny", że te w zasadzie nigdy nie wychodzą z mody, wnoszą powiew świeżości do wnętrza i nieustannie będą nam przypominać o cieplejszych dniach.

Przeczytaj także: Poradnik - wszystko o tapetowaniu >>

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Tapety w kwiatowe wzory