Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Pierwsze mieszkanie młodego małżeństwa

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz, stylizacjai projekt wnętrza: Iza Szewc/Fabryka Nastroju, zdjęcia: Bernard Białorucki

Urządzając swoje pierwsze mieszkanie Natalia i Paweł, ustalili najpierw co jest dla nich ważne: dużo wolnej przestrzeni, jak najwięcej schowków na wciąż przybywające rzeczy, wystrój oszczędny, ale o indywidualnym charakterze. Jak wyszło?

Właściciele mieszkania to młode, aktywne małżeństwo - obydwoje uprawiają sporty, lubią podróże i piesze wycieczki. W domowym zaciszu oddają się nieco spokojniejszym pasjom: grają w swoje ukochane gry planszowe, czytają książki, oglądają filmy (z rzutnika, bo telewizji nie uznają). Te właśnie zainteresowania znalazły wyraz w wystroju ich pierwszego mieszkania - stąd między innymi plakat oraz cytaty na ścianach nawiązujące do ulubionych filmów i lektur. Potrzebowali również licznych SZAF i szafek, które pozwoliłyby nie zawalać wnętrza trzymanymi na wierzchu rzeczami. Aby ograniczyć wydatki, zdecydowali się na niedrogie, ale efektowne materiały wykończeniowe, a większość mebli kupili w sieciowych sklepach. Mimo to projektantce udało się stworzyć wnętrze odbiegające od sztampy, na czym gospodarzom bardzo zależało.

W pokoju dziennym udało się stworzyć oryginalną i niedrogą zabudowę z gotowych elementów meblowych z IKEA. Regał z kubików ma zarówno otwarte półki, jak i zamykane szafki. W SYPIALNI natomiast zdecydowano się na meble robione na zamówienie, które pozwoliły co do centymetra zagospodarować  wolne miejsce w małym pomieszczeniu.

Skomentuj:

Pierwsze mieszkanie młodego małżeństwa