Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kamienne okładziny ścian - prosty sposób na modne wnętrza

red.

Kamień powraca do wnętrz w formie okładzin ściennych. Wyraziste faktury okładzin ożywiają monotonne powierzchnie ścian i ocieplają wystrój.

TEMAT NUMERU - POKOJ - SALON , WNETRZA , KOMINEK , MEBLE PROJEKT WNETRZA HANNA TORUN / FLORA MORE STYLIZACJA DOROTA KARPINSKA FOT. OLO STUDIO ( ALEKSANDER RUTKOWSKI ) PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 6 (261) - 6 2013 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE POKOJ SALON MEBEL KOMINEK ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 6 (261) - CZASOPISMA
Kamień w obudowie kominka.
Fot. Olo Studio

Ściany pokryte kamienna okładziną nie wymagają żadnych dodatkowych dekoracji. Ich chropowata faktura jest ozdobą samą w sobie. Dzięki okładzinom wnętrze nabiera wyrazistości i od razu wydaje się "pełniejsze"

Nowoczesne kamienne okładziny pasują do wnętrz w różnych stylach. Te w odcieniach bieli i szarości doskonale sprawdzą się w industrialnych i nowoczesnych wnętrzach. Z kolie w ciepłych odcieniach beżu bądź brązu będą pasować do klasycznych, jak i rustykalnych aranżacji. Ale ciepłe odcienie kamienia mogą też ożywić minimalistyczne i nowoczesne wnętrze.

Sprawdziliśmy jak kamienne okładziny wyglądają we wnętrzach.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Kamienne okładziny ścian - prosty sposób na modne wnętrza