Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolor twojej sypialni mówi o tobie

red.

Co kolor twojej sypialni mówi o tobie? Aranżując sypialnię wiele osób zadaje sobie to pytanie. Nie jest tajemnicą, że odpowiednio dobrana barwa wpływa na nasze samopoczucie i nastrój. Ważne jest, by odpowiadała naszym gustom i upodobaniom. Poniżej prezentujemy kolory, które mogą podkreślić twoją osobowość.

Sypialnia w pomarańczach i szarościach

Coraz więcej osób decyduje się na ten zestaw kolorystyczny. Kolor pomarańczowy jest ciepły, ale ze względu na swoją intensywność także dynamiczny, dlatego też należy zachować umiar. Osoby decydujące się na ten kolor cechuje spontaniczność i żywiołowość. Warto dodać bardziej stonowane dodatki - doskonale sprawdzą się właśnie te w odcieniach szarości. 

5 kolorów do Twojej sypialni.Fot. Monika Lewandowska/Styl. Eva Milczarek, Fot. Radosław Wojnar

Kontrastowo: biel i brąz

Nie bez powodu biel, ze względu na swoją harmonię i równowagę to najbardziej popularne rozwiązanie w sypialni. Biały kolor optycznie powiększy sypialnię, dlatego tak wiele osób na niego stawia. Ogromną zaletą bieli jest jej uniwersalność i możliwość połączenia praktycznie z każdym innym kolorem. Ciekawym połączeniem jest sypialnia w bieli z domieszką brązu. Brąz w postaci drewnianych mebli i dodatków sprawdzi się w każdej sypialni, niezależnie od stylu.

Jakie dodatki do sypialni?Fot. Pip Studio/Styl. Joanna Jurga Fot. Monika Lewandowska

Zieleń w sypialni

Zieleń to jeden z najczęstszych kolorów wybieranych do sypialni. Pozytywnie wpływa na nastrój, uspokaja i wycisza. Świetnie komponuje się zarówno z kolorem czarnym, jak i pastelowymi barwami. Sypialnia w zieleni pomoże się zrelaksować i wypocząć po ciężkim dniu.

5 kolorów do Twojej sypialni.Fot. Sylwester Rejmer/Murals Wallpaper

Jeśli nie wiesz, jaki kolor wybrać do sypialni, warto to zmienić! Odpowiednio dobrana barwa pozwoli cieszyć się harmonijnym i pięknym wnętrzem. Poniżej prezentujemy materace i łóżka do twojej sypialni.

Skomentuj:

Kolor twojej sypialni mówi o tobie