Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Costa Blanca: tkaniny na meble

Tekst: Julia Jankowska Zdjęcia: Alina Gajdamowicz i producenci

Wysokiej jakości tkaniny obiciowe oferowane u nas przez firmę Costa Blanca Poland pochodzą z Hiszpanii. Pokryte nimi kanapy, fotele i pufy znajdziemy w ofercie wielu firm produkujących meble wypoczynkowe zarówno w kraju, jak i za granicą.

12.03.2010 WARSZAWA , SKLEP FIRMOWY MOSCICCY , CH MARKI, CAYA DESIGNE .
Fachowa obsługa udziela rzetelnych informacji na temat tkanin i doradza w wyborze odpowiedniej do potrzeb klienta. Zdjęcie wykonano w Salonie Mościccy przy ul. Malborskiej 51 w Warszawie.
Te supernowoczesne tkaniny są pokryte specjalną warstwą ochronną, która zapobiega wnikaniu brudu i chroni przed przypaleniem, np. papierosem. Ponadto długo utrzymują przyjemny zapach, nie płowieją, nie niszczą się podczas prania oraz - co ważne dla alergików - nie wywołują uczuleń.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięWiele wzorów można obejrzeć na wyeksponowanych w salonie kanapach, fotelach i pufach; pełną ofertę zawierają katalogi z dużymi zdjęciami, na których pokazano też przykłady harmonijnych zestawień kolorystycznych. Dla jednej z kolekcji stworzono tzw. symulator do konfigurowania obić, dostępny na stronie www.rustika.com/poland.

Na meble wypoczynkowe obite tkaninami Costa Blanca Poland czeka się do czterech tygodni. Warto śledzić promocje obejmujące wybrane wzory; co roku są wprowadzane atrakcyjne nowości.

Costa Blanca Poland

Dystrybutor tkanin obiciowych www.costablanca.com.pl. Partnerzy: Agata Meble, Biform, Bizzarto, Black Red White, Gala Collezione, Lubuskie Fabryki Mebli, Meble Wajnert. Dostępność: salony firmowe producentów, sklepy meblowe. Oferta: tkaniny obiciowe do mebli wypoczynkowych.

Zobacz galerię zdjęć

Skomentuj:

Costa Blanca: tkaniny na meble