Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolekcja mebli wypoczynkowych Kelly marki Wajnert zbiera nagrody. Co ją wyróżnia?

red.

Kolekcja mebli Kelly od firmy Wajnert otrzymała nagrodę "Produkt Roku 2017" w konkursie branżowym "Meble Plus - Produkt Roku". Co warto wiedzieć o tych meblach wypoczynkowych?

Kelly - meble wypoczynkowe Wajnert Meble
Kelly - meble wypoczynkowe Wajnert Meble
fot. Wajnert

W kolekcji Kelly polskiej marki Wajnert Meble połączono styl i komfort. Jest to komplet mebli wypoczynkowych, w którym znajdziemy modułowe sofy i fotele. Cała kolekcja składa się z 32 elementów, z których można stworzyć dowolnie skonfigurowany zestaw wypoczynkowy.

Projekt powstał z myślą o nowoczesnych salonach, które łączą wiele funkcji, często są połączone z kuchnią, czasem służą także za sypialnię. Meble z tej kolekcji mogą się szybko i łatwo zmieniać - podczas mniej formalnego spotkania zamieni się w centrum domowego relaksu dzięki ruchomym zagłówkom i głębokim siedziskom. Sofy dostępne są z modułem audio wbudowanym w półkę, dzięki któremu można się cieszyć ulubioną muzyką, bądź mieć lepsze doznania z oglądania telewizji. Twój salon łączy się z kuchnią? Może warto wybrać lakierowaną dużą półkę, która zamknie część narożnikową, aby łatwiej było serwować dania do salonu? Wieczorem z kolei będzie można na kanapie przenocować gości, gdyż sofa jest wyposażona w funkcję spania.

Te dodatkowe opcje pokazują, jak uniwersalna jest ta kolekcja mebli wypoczynkowych. Nie wspominając o możliwościach indywidualnego dobierania modułów oraz rodzajów tapicerek. Nic dziwnego, że kolekcja Kelly zdobyła tytuł "Produkt Roku 2017". Konkurs „Meble Plus – Produkt Roku” odbył się już po raz piętnasty. W 16 kategoriach zgłoszono ponad 70 produktów, spośród których wyróżniono najlepsze meble, akcesoria i materiały dla meblarstwa. W gronie jurorów konkursu znaleźli się eksperci z branży meblowej i praktykujący projektanci wnętrz, ale też przedstawiciele salonów meblowych, sieci handlowych i hurtowni, osoby reprezentujące instytucje, stowarzyszenia i targi branżowe oraz dziennikarze branżowi.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Kolekcja mebli wypoczynkowych Kelly marki Wajnert zbiera nagrody. Co ją wyróżnia?