Sypialnia w tkaninach

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska, Anna Kępińska Zdjęcia: Rafał Lipski

Osobna sypialnia to duża wygoda, a gdy na dodatek jest przestronna i pięknie urządzona, można mówić o pełnym komforcie. W takich właśnie warunkach wypoczywa właścicielka tego domu.

WNETRZA SYPIALNIA
Wnętrza. Ścianę, przy której stoi łóżko, zaaranżowano szczególnie starannie - została pomalowana na inny kolor niż pozostałe oraz udekorowana obrazkami i lustrem. Pod sufitem jest wykończona szeroką listwą sztukateryjną.
Fot. Rafał Lipski
Na SYPIALNIĘ przeznaczyła spory pokój sąsiadujący z przeszkloną werandą, z której rozciąga się widok na ogród. W pomieszczeniu zmieściło się obszerne łóżko z dwoma szafkami po bokach oraz fotel i szafa wnękowa. Wszystkie meble, choć są utrzymane w różnych stylach, tworzą spójną całość.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięUwagę zwracają przede wszystkim starannie dopasowane dodatki DEKORACYJNE, głównie tkaniny w różne, pozornie nie pasujące do siebie desenie - kratki, pasy, motywy roślinne. Wzory te zostały jednak tak zharmonizowane kolorystycznie, że wyglądają jak jedna "rodzina". To one w głównej mierze decydują o niezwykle oryginalnym, a zarazem spokojnym klimacie wnętrza.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Sypialnia na złoto

Wnętrze z odrobiną bałaganu

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Skomentuj:

Sypialnia w tkaninach