Sypialnia w bieli i czerni

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Magda Borowiak-Wróblewska, Sylwia Michalska-Pakieła/szybkiemetamorfozy.pl Zdjęcia: Arkadiusz Ścichocki

Po naszej metamorfozie czarno-biała jest kolorystyka sypialni. Czarno na białym widać również, że zarówno dobór kolorów, jak i rozwiązania aranżacyjne zastosowane przez stylistki sprawiły, że wnętrze bez charakteru stało się oryginalne.

Metamorfoza. Sypialnia. Łóżko. Półki w zabudowie. Wnętrze.
SYPIALNIA PRZED ZMIANĄ. W sypialni brakowało atmosfery sprzyjającej odpoczynkowi. Łóżko o surowej, geometrycznej formie, nadmiar niezagospodarowanych półek w zabudowie pod oknami (również przy wejściu) - choć wnętrze było funkcjonalne, gospodarze poczuli, że nadszedł czas na zmiany.
Magda Borowiak-Wróblewska, Sylwia Michalska-Pakieła:

- Mimo że SYPIALNIA jest dość duża, typowe dla poddasza skosy dachu na pozór ograniczały możliwości aranżacyjne. Ale nie nasze.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięDwie przeciwległe ściany zabudowałyśmy - z jednej strony powstała pojemna szafa, z drugiej liczne schowki. Taki zabieg pozwolił zmienić na lepsze proporcje tego bardzo długiego pomieszczenia. Nowa aranżacja sprawiła, że pozbawione dotąd charakteru WNĘTRZE stało się atrakcyjne i oryginalne. I przede wszystkim nabrało klimatu, co w SYPIALNI ma duże znaczenie.

Zobacz galerię zdjęćZobacz także:

Dwie aranżacje sypialni

W niewielkiej sypialni

Rewolucja w sypialni

Skomentuj:

Sypialnia w bieli i czerni