Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrze wielofunkcyjne

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja Dorota Karpińska, Anna Kępińska Zdjęcia: Rafał Lipski, Sławomir Frąckowiak

Wygodne miejsce do spania, zaciszny azyl do odpoczynku w ciągu dnia, spokojny kącik do pracy, garderoba - jedno pomieszczenie może służyć różnym celom, nic nie tracąc na urodzie.

Tę tezę z powodzeniem ilustruje prezentowane wnętrze. Gospodarze średniej wielkości pokoju postanowili wykorzystać go w maksymalny sposób. Oprócz szerokiego łóżka z szafką nocną wstawili niską komodę na sprzęt radiowo-telewizyjny, sekretarzyk z zamykanym blatem służący do pracy oraz szafę zajmującą całą ścianę. Tak więc SYPIALN IA nie marnuje się o żadnej porze dnia i nocy, bo służy właścicielom do spania, do pracy i do oglądania telewizji; tutaj są także przechowywane ubrania.

Przypisanie tylu funkcji stosunkowo niewielkiemu wnętrzu bynajmniej nie wpłynęło negatywnie na jego wygląd (a niestety czasem się tak zdarza). To przede wszystkim zasługa funkcjonalnego wykorzystania przestrzeni, nieprzeładowania pokoju meblami i dodatkami DEKORACYJNYMI oraz - co równie ważne - umiejętnego dobrania kolorystyki.

Zastosowano tylko jasne odcienie, od śnieżnobiałego po blady popielaty, zarówno jeśli chodzi o ściany czy podłogę, jak i o sprzęty. Ten niemal monochromatyczny wystrój sprawia, że masywne bryły mebli nikną, wtapiając się w tło.

Skomentuj:

Wnętrze wielofunkcyjne