Sypialnia o nietypowych ścianach

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Joanna Woyda Zdjęcia: Łukasz Kozyra Projekt wnętrza: Weronika Steffen-Lotarska, Olga Werikowska

Ściana w sypialni obita tkaniną wygląda efektownie. Stwarza tez dużo możliwości aranżacyjnych. Wszystko wskazuje na to, że ten sposób zdobienia wraca do łask.

25.04.2009
Aranżacje. Gospodarze chcieli zmieścić w swojej sypialni również biurko i szafę, co w niewielkim pomieszczeniu nie było łatwe. Problem udało się rozwiązać, zabudowując ścianę przy łóżku.
Fot. Łukasz Kozyra
W niewielkim pomieszczeniu, którego powierzchnia została wykorzystana niemal co do centymetra, nie pozostało zbyt wiele miejsca na dekoracyjne przedmioty. Funkcję ozdoby przejęły zatem nie zasłonięte sprzętami fragmenty ścian. Na jednej z nich pojawiła się spora, dobrze widoczna naklejka - najmodniejszy dziś akcent DEKORACYJNY.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięJednak większą uwagę zwraca nietypowe wykończenie ściany za wezgłowiem łóżka. Przestrzeń pomiędzy szafkami wyłożono materiałami rzadko ostatnio stosowanymi do tego celu - ciemną laminowaną płytą i tkaniną w pasy, z której zostały uszyte także poszewki na poduszki.

Zobacz także:

Elegancka sypialnia

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Projekt wnętrza: ściana od tapicera

Skomentuj:

Sypialnia o nietypowych ścianach