Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrze o wielu funkcjach

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski Projekt wnętrza: Martyna Bunda

Gospodarze mieszkania znaleźli skuteczny sposób powiększenia jego przestrzeni. Połączono kuchnię z pokojem dziennym i przedpokojem. Dzięki starannie przemyślanej aranżacji wnętrze zyskało na wyglądzie.

Pierwotnie kuchnia mieściła się w wąskiej wnęce przy POKOJU DZIENNYM, przylegającej do równie ciasnego przedpokoju. Po wyburzeniu ściany między nimi (konstrukcyjnych przeciwwskazań nie było) stworzono w miarę przestronną strefę dzienną. Najpoważniejszym zadaniem projektantki było znalezienie dobrego miejsca do przechowywania akcesoriów kuchennych oraz schowków na rzeczy w PRZEDPOKOJU.

Meble zajmują dwie sąsiadujące ze sobą ściany. Przy jednej umieszczono klasyczną zabudowę kuchenną, składającą się z szafek górnych i dolnych. Niestety, jest ich niewiele, dlatego część kuchennych rzeczy przechowuje się w płytkich, ale dość pojemnych schowkach nad drzwiami wejściowymi (ze względu na trudniejszy dostęp trzyma się w nich rzadziej używane przedmioty). Tuż obok drzwi zaś znajduje się płytka szafa, w której gospodarze po przyjściu do domu chowają wierzchnie ubrania i buty - w pomieszczeniu, gdzie się gotuje i jada posiłki, nie mogą być na wierzchu.

Skomentuj:

Wnętrze o wielu funkcjach