Wnętrze w bieli

Tekst: Elżbieta Błasikiewicz Stylizacja: Dorota Karpińska Zdjęcia: Rafał Lipski

Kanapy obite jasna tkaniną, białe meble o połyskliwej powierzchni, dużo naturalnego światła. Wszystko to sprawia, że niewielki pokój w kawalerce wygląda jak salon z prawdziwego zdarzenia.

03.06.2009
Wnętrze. Jedyny pokój w tym mieszkaniu pełni wszystkie funkcje, a jednocześnie elegancko się prezentuje. Jest miejsce, gdzie kilka osób może zrelaksować się przy kawie, a nawet zasiąść do posiłku. Liczne schowki pozwalają utrzymać ład, nieodzowny w pomieszczeniu, w którym się wypoczywa i przyjmuje gości.
Fot. Rafał Lipski
Właścicielka tej kawalerki znakomicie pogodziła wielofunkcyjność wnętrza z jego estetyką. Przede wszystkim połączyła pokój z KUCHNIĄ - z dwóch małych pomieszczeń powstało jedno, na tyle spore, że bez problemu zmieściły się w nim wszystkie niezbędne sprzęty. Miejsce w sąsiedztwie zabudowy kuchennej w neutralnym białym kolorze przeznaczyła na minijadalnię z sześcioosobowym stołem.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięPozostałą część pokoju zajmuje kąt wypoczynkowy ze stolikiem i kanapami (jedna z nich po rozłożeniu zmienia się w łóżko). Tam tez stoją meble służące do przechowywania - biblioteczka i szafa. Mimo tylu dużych mebli wnętrze nie wydaje się zagracone, co w głównej mierze jest zasługą jasnych kolorów, materiałów o błyszczącej, odbijającej światło powierzchni i dobrze dobranych, nie agresywnych dekoracji.

Zobacz także:

Mieszkanie i dom - trendy 2010

Aranżacja jednolita: kuchnia z jadalnią

Kuchnia ukryta w szafie

Skomentuj:

Wnętrze w bieli