Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Wnętrza z antresolami

Stylizacja: Monika Lewandowska/Phototapeta, Agnieszka Osak-Rejmer, Izabela Ostrowska Zdjęcia: Monika Lewandowska/Phototapeta, Rafał Lipski, Arkadiusz Ścichocki

Antresola - znakomite rozwiązanie do małych, ale wysokich wnętrz. Na takiej dodatkowej powierzchni pod sufitem można urządzić zaciszne domowe biuro, sypialnię, kącik dla dziecka, a nawet pokój gościnny.

Projekt 1

Metry w prezencie

Pierwsze mieszkanie Izy i Kamila, młodego małżeństwa, nie jest zbyt duże, antresola okazała się więc znakomitym sposobem na powiększenie niewielkiego metrażu. Dzięki temu zyskali dobre 15 m kw.! Pod sufitem urządzili SYPIALNIĘ (zmieściło się wygodne podwójne łóżko) oraz miejsce do pracy (ze sporym zabytkowym biurkiem i regałem na książki i segregatory).Ogromną zaletą są tu dwa okna połaciowe, które zapewniają naturalne światło przez cały dzień.

Projekt 2

Spokojna praca

Mieszkanie ma niestandardową wysokość: w najniższym punkcie jest 4,5 m, w najwyższym - aż 5,5 m! Jego gospodarze, Ala I Tomek, urządzili na antresoli swoją pracownię komputerową. Ponieważ jedno pomieszczenie pełni tutaj funkcję pokoju, jadalni, KUCHNI i sypialni, antresola to jedyny kąt, gdzie można skupić się na pracy. Jednocześnie jest świetnym punktem widokowym - wystarczy się wychylić, by zobaczyć śpiącego w łóżeczku synka Kubusia.

Projekt 3

Dziecięce sny

Spora antresola, na którą wchodzi się po szerokich schodach z podestem, to spełnione marzenie córki gospodarzy - dziewczynka zawsze chciała spać na piętrowym łóżku... Pod antresolą powstał wygodny kącik zabaw. Kiedy córka dorosła i wyprowadziła się z domu, na dolnym poziomie swoje domowe biuro urządził tata. A dawna dziecięca sypialnia służy teraz jako dodatkowe miejsce do spania dla gości.
    Więcej o:

Skomentuj:

Wnętrza z antresolami