Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Ewa Szabatin i jej stylowe mieszkanie

Stylizacja i tekst: Agnieszka Osak-Rejmer Zdjęcia: Sylwester Rejmer

Wnętrza z duszą, efektowne, pełne pamiątek i niebanalnych przedmiotów - takie są domy znanych osób, które gościmy na naszych łamach. W tym numerze jest to warszawska artystka Ewa Szabatin.

Wychowała się na warszawskiej Saskiej Kępie i nie wyobrażała sobie wyprowadzki do innej dzielnicy. Nic więc dziwnego, że właśnie tutaj kupiła mieszkanie. Służy jej ono nie tylko do wypoczynku - powstają w nim również projekty niezwykłych sukienek.

Ewa Szabatin, tancerka i projektantka. Reprezentuje klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Sześciokrotna mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz wielokrotna triumfatorka turniejów międzynarodowych. Między innymi w 2000 roku zajęła pierwsze miejsce na United Kingdom Championships w Anglii; w 2003 roku została mistrzynią Czech w tańcach latynoamerykańskich (partner Jan Kliment); w 2006 roku dotarła do finału mistrzostw Niemiec w tańcach latynoamerykańskich (partner Stefano Terrazzino). Dwukrotna finalistka mistrzostw świata w kategorii Youth. Znana z programu "Taniec z gwiazdami", w którym partnerowała Przemysławowi Sadowskiemu, Rafałowi Olbrychskiemu i Mateuszowi Damięckiemu.

Skomentuj:

Ewa Szabatin i jej stylowe mieszkanie