Ewa Szabatin i jej stylowe mieszkanie

Stylizacja i tekst: Agnieszka Osak-Rejmer Zdjęcia: Sylwester Rejmer

Wnętrza z duszą, efektowne, pełne pamiątek i niebanalnych przedmiotów - takie są domy znanych osób, które gościmy na naszych łamach. W tym numerze jest to warszawska artystka Ewa Szabatin.

ONE TIME USE ONLY DO JEDNOKROTNEJ PUBLIKACJI
Surowy beton na ścianie w kuchni, połyskliwe zasłony i zabawne żyrandole - gospodyni bez wątpienia lubi kontrasty. Podłogę z żywicy epoksydowej zobaczyła u przyjaciółki, a zarazem projektantki tego mieszkania, Kingi Mostowik, i postanowiła też taką mieć.
Fot. Sylwester Rejmer
Wychowała się na warszawskiej Saskiej Kępie i nie wyobrażała sobie wyprowadzki do innej dzielnicy. Nic więc dziwnego, że właśnie tutaj kupiła mieszkanie. Służy jej ono nie tylko do wypoczynku - powstają w nim również projekty niezwykłych sukienek.

Zobacz galerię zdjęćEwa Szabatin, tancerka i projektantka. Reprezentuje klasę "S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Sześciokrotna mistrzyni Polski w tańcach latynoamerykańskich oraz wielokrotna triumfatorka turniejów międzynarodowych. Między innymi w 2000 roku zajęła pierwsze miejsce na United Kingdom Championships w Anglii; w 2003 roku została mistrzynią Czech w tańcach latynoamerykańskich (partner Jan Kliment); w 2006 roku dotarła do finału mistrzostw Niemiec w tańcach latynoamerykańskich (partner Stefano Terrazzino). Dwukrotna finalistka mistrzostw świata w kategorii Youth. Znana z programu "Taniec z gwiazdami", w którym partnerowała Przemysławowi Sadowskiemu, Rafałowi Olbrychskiemu i Mateuszowi Damięckiemu.

Zobacz także:

Jak mieszkają projektanci polskiego pawilonu na Expo 2010

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o urządzaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail:Zobacz przykład, Zapisz sięSkomentuj:

Ewa Szabatin i jej stylowe mieszkanie