Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kwiaty w mieszkaniu: sypialnia

Zdjęcia: Aleksander Iwaszkiewicz, Paweł Słomczyński, Wojciech Surdziel, Arkadiusz Ścichocki, Łukasz Zandecki, producenci

Rzecz najważniejsza - w pomieszczeniach, w których śpimy, lepiej zrezygnować z roślin wydzielających silny zapach. W przeciwnym razie możemy mieć kłopoty z zaśnięciem lub też obudzić się z silnym bólem głowy. Na szczęście bezwonnych kwiatów doniczkowych jest całkiem sporo, mamy więc w czym wybierać. Kwitnące gatunki można eksponować na przykład na komodzie, parapecie, a nawet - jeśli nie są zbyt rozłożyste - na stoliku nocnym. Warto tworzyć kompozycje z kilku okazów tego samego rodzaju - wtedy nasze zielone dekoracje będą bardziej wyraziste. Sypialnie zwykle nie są zimą przegrzewane, dlatego dobrze wybierać do nich rośliny, które lubią lekki chłód.

ONE TIME USE ONLY DO JEDNOKROTNEJ PUBLIKACJI
Rzecz najważniejsza - w pomieszczeniach, w których śpimy, lepiej zrezygnować z roślin wydzielających silny zapach. W przeciwnym razie możemy mieć kłopoty z zaśnięciem lub też obudzić się z silnym bólem głowy. Na szczęście bezwonnych kwiatów doniczkowych jest całkiem sporo, mamy więc w czym wybierać. Kwitnące gatunki można eksponować na przykład na komodzie, parapecie, a nawet - jeśli nie są zbyt rozłożyste - na stoliku nocnym. Warto tworzyć kompozycje z kilku okazów tego samego rodzaju - wtedy nasze zielone dekoracje będą bardziej wyraziste. Sypialnie zwykle nie są zimą przegrzewane, dlatego dobrze wybierać do nich rośliny, które lubią lekki chłód. <BR /> KWIATY W MIESZKANIU. Orliczka wymaga jedynie obfitego podlewania. Może rosnąć w miejscach i cienistych, i jasnych. Nie lubi tylko, gdy jest sucho i gorąco.
    Więcej o:

Skomentuj:

Kwiaty w mieszkaniu: sypialnia