Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kolory: poszukaj swoich barw

Elżbieta Błasikiewicz

Wybór wiodącego koloru do wnętrza nie jest błahą sprawą. Jeśli nie będzie odpowiadał naszej osobowości, możemy czuć się źle we własnym domu. Podpowiadamy, jakimi kolorami warto się otaczać zależnie od cech charakteru, temperamentu, upodobań.

WNETRZA , METAMORFOZA SYPIALNI STYLIZACJA IZABELA SKORUPKA / DEKO - RACJA.COM FOT. RAFAL LIPSKI PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 8 (238) - 8 2011 + DODATEK METAMORFOZY SLOWA KLUCZOWE: WNETRZE POKOJ SYPIALNIA ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 8 (238) - CZASOPISMA
Wybór wiodącego koloru do wnętrza nie jest błahą sprawą. Jeśli nie będzie odpowiadał naszej osobowości, możemy czuć się źle we własnym domu. Podpowiadamy, jakimi kolorami warto się otaczać zależnie od cech charakteru, temperamentu, upodobań. FIOLET: Kolor osób twórczych, tajemniczych, skorych do silnych wzruszeń, ale też niezdecydowanych i mających skłonność do zatapiania się we własnym świecie. Potrzebują akceptacji środowiska, docenienia ich szlachetności i idealizmu. Potrafią okazać współczucie tym, którzy mieli w życiu mniej szczęścia niż oni. Potrzebują mieszkania, które sprawiałoby wrażenie bardzo przestronnego, luksusowego i bogatego. Ich paleta barw to kombi-nacja fioletu, śliwki i bakłażana oraz ostrego różu z dodatkiem jas-nych, piaskowych odcieni beżów i koloru złotego albo bursztynowego.
Fot. Rafał Lipski

Skomentuj:

Kolory: poszukaj swoich barw