Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Kuchnia: schowki nie tylko w szafkach - 13 pomysłów

Elżbieta Błasikiewicz

Do tradycyjnych ciągów szafek górnych i dolnych już dawno zdążyliśmy się przyzwyczaić. Poznajmy zatem bardziej nietypowe projekty kuchennej zabudowy, które pozwalają efektywniej wykorzystać przestrzeń. W dodatku bywają bardzo ciekawe wizualnie.

WNETRZA KUCHNIA NA PODESCIE STYLIZACJA CARMEN PEREZ FOT. RAFAL LIPSKI PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 1 (207) - 1 2009 - MODNE KUCHNIE PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 6 (248) - 6 2012 SLOWA KLUCZOWE: WNETRZA KUCHNIE ZDJĘCIE DO WKŁADKI: PUBLIKACJA CZTERY KATY NR 1 (207) - CZASOPISMA
<B>Do tradycyjnych ciągów szafek górnych i dolnych już dawno zdążyliśmy się przyzwyczaić. Poznajmy zatem bardziej nietypowe projekty kuchennej zabudowy, które pozwalają efektywniej wykorzystać przestrzeń. W dodatku bywają bardzo ciekawe wizualnie.</B> <BR />NA PIEDESTALE. Wysoki podest pozwolił nie tylko wyodrębnić optycznie aneks kuchenny z otwartej przestrzeni dziennej - zrobiono w nim także praktyczne schowki na rzeczy o nietypowych wymiarach, na przykład na narty. Drzwiczki tych szafek wykończono takim samym materiałem co cały podest, czyli parkietem przemysłowym z drewna merbau.
Fot. Rafa3 Lipski

Skomentuj:

Kuchnia: schowki nie tylko w szafkach - 13 pomysłów