Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Dekoracje: całe z kawałków

Stylizacja: Joanna Płachecka Zdjęcia: Michał Mutor

Stara amerykańska technika szycia narzut, poduszek i makatek z resztek materiałów lub nieprzydatnych już ubrań przeżywa renesans. Wzory zwane patchworkowymi, o przyciągających uwagę kolorach i oryginalnych deseniach, znów pojawiły się w mieszkaniach, i to nie tylko na tkaninach. Motyw patchworku inspiruje projektantów także do zdobienia przedmiotów z tworzyw sztucznych, metalu i ceramiki.

24.02.2010 , CZTERY KATY , DEKORACJE , TEMAT PATCHWORK , STYLIZACJA JOANNA PLACHECKA . FOT. MICHAL MUTOR / AGENCJA GAZETA
<B>Stara amerykańska technika szycia narzut, poduszek i makatek z resztek materiałów lub nieprzydatnych już ubrań przeżywa renesans. Wzory zwane patchworkowymi, o przyciągających uwagę kolorach i oryginalnych deseniach, znów pojawiły się w mieszkaniach, i to nie tylko na tkaninach. Motyw patchworku inspiruje projektantów także do zdobienia przedmiotów z tworzyw sztucznych, metalu i ceramiki.</B> <BR >DEKORACJE. Za dużo wzorów? Ależ skąd. Tu nie ma ograniczeń! Taboret-gondolka 499 zł, karestyle.pl; poszewka na poduszkę 337 zł/z narzutą i dwiema poszewkami, Eurofirany.
Fot. Michal Mutor / Agencja Gazeta
    Więcej o:

Skomentuj:

Dekoracje: całe z kawałków