Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak znaleźć dobrego dekarza?

red.

Jak znaleźć dobrego dekarza? Właśnie powstał serwis, dzięki któremu dotarcie do sprawdzonego, rzetelnego wykonawcy jest bardzo proste.

Specjalnie zagięta przednia krawędź modułu Finnera po ułożeniu sprawia, że pokrycie jest szczelniejsze.
Specjalnie zagięta przednia krawędź modułu Finnera po ułożeniu sprawia, że pokrycie jest szczelniejsze.
Fot. Ruukki

Szacuje się, że w wyniku niewłaściwych materiałów zastosowanych do wykonania dachu oraz nieprawidłowego montażu, przez tę konstrukcję może uciekać do 25 proc. ciepła. Dlatego też warto zdecydować się na zatrudnienie firmy dekarskiej posiadającej doświadczenie, której pracownicy wykazują się znajomością nowoczesnych technologii budowlanych oraz stale podnoszą swoje kwalifikacje. Równie ważne jest to, aby dekarze znali produkty, z którymi będą mieli do czynienia podczas prac budowlanych.

Na co zwracać uwagę szukając dobrego dekarza?

Nic tak nie świadczy o wykonywanych przez fachowca usługach, jak rekomendacje jego wcześniejszych klientów. Im więcej pozytywnych opinii ma na swoim koncie firma, tym jej wiarygodność jako solidnego partnera jest większa. Referencje dotyczące wykonanych usług powinny być dostępne zarówno na stronie internetowej, jak i w siedzibie firmy. O sposób pracy i wywiązywanie się ze zobowiązań możemy także bezpośrednio zapytać innych inwestorów, którzy z danym wykonawcą mieli już do czynienia lub wybrać się na plac budowy, gdzie ekipa aktualnie pracuje i podpatrzeć jej sposób pracy.

Poszukując dobrej firmy wykonawczej warto zwrócić uwagę na to, czy posiada własną siedzibę, numer REGON, stronę internetową. Pomimo że nie ma obowiązku posiadania własnej strony internetowej, to jednak jej stworzenie uwiarygadnia firmę w oczach inwestorów. To miejsce, w którym powinny znaleźć się nie tylko dane teleadresowe, ale także galeria dotychczasowych realizacji, informacja o ukończonych szkoleniach, rekomendacjach udzielonych przez producentów materiałów budowlanych, czy też referencje klientów. Przynależność do stowarzyszeń, które dbają o rozwój umiejętności i poszerzają wiedzę o nowych technologia, poprzez organizowanie różnego rodzaju szkoleń, będzie również przemawiać na korzyść wykonawcy.

Gdzie znaleźć sprawdzonego wykonawcę?

Z myślą o inwestorach poszukujących polecanych dekarzy powstał serwis www.polecanydekarz.pl, stworzony przez firmę Ruukki Polska. Na stronie tej znajdują się profile tylko tych dekarzy, którzy otrzymali od klienta pisemne uznanie swoich kwalifikacji. Po zakończonej pracy wykonawca występuje do inwestora z prośbą o potwierdzenie wykonania montażu dachu. Jeżeli klient jest zadowolony, podpisuje przedstawione polecenie. Następnie dokument powinien zostać przesłany do organizatorów programu, którzy przeprowadzają weryfikację i po uzyskaniu pozytywnego wyniku dokonują rejestracji dekarza w serwisie. Wizytówka tworzona jest podczas pierwszej pozytywnej weryfikacji, a kolejne polecenia są do niej dopisywane.

Inwestor znajdzie w serwisie dane teleadresowe firmy dekarskiej. Udogodnieniem jest wyszukiwarka dekarzy, pozwalająca na znalezienie wykonawcy prowadzącego swe usługi najbliżej miejsca prowadzonej inwestycji. Inwestor ma także możliwość obejrzenia galerii zdjęć z inwestycji przeprowadzonych dla zadowolonych klientów oraz zapoznać się ze szczegółowymi ocenami wykonanych usług dekarskich.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail.

Skomentuj:

Jak znaleźć dobrego dekarza?