Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Jak zamawiać okna?

red.

Oferta producentów okien jest obecnie bardzo duża; przeciętny inwestor, który staje przed zadaniem kupna okien do domu, zwykle nawet nie wie, jakie ma możliwości.

SAMSUNG CAMERA PICTURES
Fot.: Sokółka Okna i Drzwi

Dlatego ważne jest, by znaleźć dobrego sprzedawcę, który pomoże nam określić, jakie mamy oczekiwania względem okien, a później do naszych potrzeb (i możliwości finansowych) dobierze odpowiedni produkt. Warto przy tym pamiętać, że w całym domu nie musimy mieć okien o takich samych parametrach. O ile bowiem na przykład zabezpieczenia antywłamaniowe przydadzą się na parterze, to na piętrze raczej nie będzie z nich dużego pożytku (zwłaszcza, że za wszelkie dodatkowe funkcjonalności okien trzeba dopłacić). Podobnie jest z oknami o podwyższonej izolacyjności akustyczne - jeśli potrzebujemy ich od strony ruchliwej ulicy, nie musimy montować ich także od strony ogrodu.

Najlepszym sposobem płatności jest wpłacenie zaliczki przy zakupie - ostateczne rozliczenie należności powinno nastąpić po przyjęciu prac montażowych i sprawdzeniu funkcjonowania okien po ich zamontowaniu.

Zapisz się na NEWSLETTER. Co tydzień najnowsze wiadomości o budowie, remoncie i wykańczaniu wnętrz w Twojej poczcie e-mail. Zobacz PRZYKŁAD.

    Więcej o:

Skomentuj:

Jak zamawiać okna?