Kiosk - kup onlineKiosk - Ladnydom.pl

Nieruchomości.pl - twój odpowiedzialny partner

redakcja

Lokowanie kapitału w nieruchomościach jest dość bezpiecznym sposobem mnożenia majątku, ale i ewentualnego ryzyka. Zyski związane z tego typu inwestycjami pojawiają się dopiero po dłuższym okresie, na co wpływa specyfika branży. Poruszanie się po rynku nieruchomości wymaga pewnego obycia, w którego zdobyciu może pomóc doświadczony i odpowiedzialny partner. Co daje współpraca z wykwalifikowanymi doradcami?

Kompleksowa obsługa obu stron transakcji

Grupa nieruchomosci.pl zajmuje się kompleksowym doradztwem podczas transakcji na rynku nieruchomości. Od wielu lat utrzymuje wysokie standardy obsługi klienta, dzięki czemu udało się jej wypracować miano odpowiedzialnego partnera w biznesie. Wszyscy, którzy mieli dotychczas okazję współpracować z tymi doświadczonymi specjalistami, cenią ich fachowe podejście do każdego człowieka. Wsparcie zarówno podczas sprzedaży, kupna, jak i wynajmu mieszkania umożliwiło dotarcie do wszystkich stron obecnych podczas konkretnej transakcji, a później spełnienie ich oczekiwań.

Oszczędność znacznej ilości czasu i pieniędzy

Czas potrzebny do znalezienia kupca mieszkania lub działki waha się od kilku do nawet kilkunastu miesięcy. Często zdarza się, że koszt wystawiania ogłoszeń na portalach internetowych, które aktualnie stanowią najpopularniejsze źródło ofert, przekracza kwotę prowizji dla pośrednika. Do odpowiedniej wyceny nieruchomości potrzeba wiedzy, a także specjalistycznych narzędzi analitycznych. Grupa nieruchomosci.pl ma wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz posiada niezbędne umiejętności, które zminimalizują ryzyko przepłacenia lub wystawienia zbyt niskiej oferty. Współpraca przebiega na zasadach partnerskich, a po zrealizowaniu zadania obie strony są zadowolone.

Dodatkowa promocja dla ogłoszeń

Znaczna większość ogłoszeń zostaje zamieszczania na dedykowanych serwisach internetowych. Umożliwia to dotarcie do szerokiego grona potencjalnych kontrahentów. Grupa nieruchomosci.pl dba o interesy wszystkich swoich partnerów biznesowych. Współpracuje z większością branżowych portali, co gwarantuje ofercie jeszcze większą widoczność w sieci. Co więcej, grupa inwestuje również w promocję w innych mediach, co z pewnością ułatwi sfinalizowanie każdej transakcji.

Jak weryfikować pośredników?

Wielu  ludzi nie podejmuje się współpracy z partnerami biznesowymi w ramach transakcji na rynku nieruchomości. Do najczęstszych obaw należą: brak rozeznania na rynku, dzięki któremu można kontrolować działania doradców oraz nieumiejętne weryfikowanie ich kwalifikacji czy kompetencji zawodowych. Wprowadzenie do transakcji osób trzecich może pozornie wydawać się ryzykowne dla jej bezpieczeństwa. Grupa nieruchomosci.pl świadczy kompleksowe usługi zgodne ze Standardami Zawodowymi Pośredników i Kodeksem Etyki Pośredników.

Członkostwo w Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości i Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami, a także systemie MLS gwarantuje rzetelność i wiarygodność. Predestynuje również doradców wchodzących w skład grupy do profesjonalizmu i empatycznego podejścia do każdego człowieka.

Pomoc odpowiedzialnego partnera zwiększy również bezpieczeństwo transakcji. Fachowa organizacja spotkań czy negocjacji zminimalizuje szansę na wyłudzenie lub utratę pieniędzy. Staranne sprawdzenie księgi wieczystej nieruchomości, a także dokumentacji związanej z podstawą jej nabycia, gwarantuje całkowite bezpieczeństwo obu stron.

Współpraca z odpowiednimi doradcami gwarantuje znaczne korzyści na rynku nieruchomości. Specjaliści ułatwią przeprowadzenie transakcji, skrócą czas oczekiwania na kupca lub znalezienie oferty, a także dopełnią wszelkich formalności gwarantujących bezpieczeństwo. Grupa nieruchomosci.pl jest nie tylko doradcą, ale głównie godnym zaufania partnerem biznesowym.

    Więcej o:

Skomentuj:

Nieruchomości.pl - twój odpowiedzialny partner