Akcesoria na piknik, grilla, przyjęcie na świeżym powietrzu

red.

Pogoda na zewnątrz coraz bardziej sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Sezon grillowy można już uznać za rozpoczęty. Przedstawiamy zatem sprzęty i akcesoria idealne na przyjęcie, grilla a także piknik.

Piknik
Czas na piknik
fot. IKEA

Rzeczy, których używamy w czasie przyjęć na świeżym powietrzu, powinny być lekkie, nietłukące się, praktyczne, najlepiej wielofunkcyjne oraz kolorowe. Porcelanowe talerze i rozbudowana zastawa z pewnością powinny zostać w domu. Pamiętajmy, że na zewnątrz naczynia są bardziej podatne na uszkodzenia. Dlatego lepiej wybierać te z drewna i tworzyw sztucznych. Ze szkła lepiej w ogóle zrezygnować, w zamian wybierzmy kubki i szklanki z plastiku, najlepiej z wieczkiem, żeby nie wlatywały do środka owady. Do tego szklanki niech będą kolorowe. Na pikniku, kiedy wciąż zmieniamy miejsce, łatwiej będzie nam rozpoznać swoją szklankę.

Do tego nieodzowne będę koce piknikowe, serwetki, torby termiczne, termosy i dzbanki. Wszystko najlepiej w żywych i jasnych kolorach, które dodatkowo podkreślą letnią atmosferę.

PRZEJDŹ DO GALERII >>

Skomentuj:

Akcesoria na piknik, grilla, przyjęcie na świeżym powietrzu